Zabawki do kąpieli, do wody, do wanny, dla dzieci - kaczuszki do kąpieli | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Zabawki do kąpieli

Dbanie o higienę to ważna część życia człowieka i najlepiej manierę tę wykształcać od najmłodszych lat. By przekonać dziecko do mycia, warto urozmaicić mu tę czynność. Na Naszej stronie znajdziesz zabawki do kąpieli. Zabierz dziecko do krainy wody i zapewnij mu moc atrakcji.  

Zabawki do wody

Zabawki do wody to popularne gadżety, które na pewnym etapie rozwoju ma każde dziecko. Wcielają się one w różne postaci, a wśród uwielbianych zabawek nie może zabraknąć oczywiście kaczuszki do kąpieli. Produkty są różnorodne, najczęściej przybierają formę zwierzątek, są kolorowe i wydają różne dźwięki.

Zabawki do wanny nie tylko umilają codzienną kąpiel, ale również pozwalają ćwiczyć kreatywność i rozwijać wyobraźnię. Twoje dziecko stworzy swój własny podwodny świat z rybkami do wody, kąpielową ośmiornicą, delfinami i rekinami. Możesz wybrać zestaw do wędkowania lub urządzić wyścig łódek.

Szeroki wybór

Zabawki do kąpieli dla dzieci są naprawdę bardzo różnorodne. Popularne są oczywiście bańki mydlane, by urozmaicić zarówno kąpiel, jak i samą łazienkę. Znajdziemy również książeczki do kąpieli, które zarówno uczą, jak i bawią. Książeczki tego typu przyciągają uwagę dzięki obrazkom i kolorom, wpływają jednocześnie na rozwój zmysłów dziecka. Są odporne na różne czynniki fizyczne jak rzucanie, ugniatanie, gryzienie i wiele innych.

Zabawki do wody dla dzieci pozwalają rozwijać zdolności motoryczne i manualne. Atrakcyjna zabawa w wodzie wywołuje przede wszystkim uśmiech dziecka. Możesz postawić na zabawki, które spożytkujesz również w zabawach w piaskownicy, jak wiadereczka, konewki i łopatki.

Czyszczenie

Pamiętaj o tym, że zabawki do kąpieli należy czyścić, ponieważ w innym wypadku mogą się w nich zagnieździć różnego rodzaju bakterie. Częste jest to zwłaszcza w gumowych zabawkach, które mają w sobie niewielkie otwory. Gdy dostaje się do nich woda, z czasem może narosnąć w nich pleśń. Warto oglądać pod światłem zabawki dziecka, zwykle efekt jest widoczny.

Takich zabawek nie trzeba od razu wyrzucać, można je wyczyścić. Jest to możliwe między innymi za pomocą roztworu wody z octem, wygotowania zabawki, niektóre zabawki można nawet wyprać. Nie zaleca się jednak mycia tego typu zabawek w chlorze lub wybielaczu, ponieważ, środki tego typu zawierają substancje niebezpieczne dla dzieci.  

Jak dobrać zabawki do wody?

Badania wykazują, że zabawki do wanny potrafią wpływać uspokajająco na dzieci, zwłaszcza te najmłodsze, które do końca nie rozumieją idei kąpieli. Wybierając idealne zabawki, warto zwrócić uwagę na wiek i zainteresowania dziecka.

Pamiętaj również, że zabawki do wody dla dzieci to nie tylko figurki czy łódki. W ofercie znajdziesz zestawy kreatywne, zabawki interaktywne, zabawki nakręcane, wytwarzające bąbelki i wiele innych. Warto stawiać przede wszystkim na zabawki gumowe i plastikowe.

Jeśli chodzi o zabawę w wodzie, warto także uwzględnić dmuchane zabawki i materace. Są one przeznaczone do większych zbiorników wodnych, ale na pewno dadzą dziecku wiele radości.

Ulubione animacje

Coraz częściej pojawiają się zabawki związane z ulubionymi postaciami z bajek lub bajkową scenerią. Przykładem może być, chociażby seria Gdzie jest Dory? lub opowieść o Małej Syrence. Zabawki do kąpieli mają wprawiać dzieci w dobry nastrój, a bohaterowie, którzy są im znani, z pewnością umilą przygody w wannie. Sprawdź stronę Gandalf.com.pl i wybierz idealne zestawy do wodnych zabaw.


Nie wiesz, jaka zabawka będzie idealna dla Twojego dziecka? Sprawdź produkty o tematyce: Zabawki - zabawki do kąpieli. Zabawki mają unikatowy design i są dostosowane do wieku. Znajdziesz tutaj coś dla dzieci od: 0 lat. Produktów jest aż: 238 – wszystkie otrzymasz w niezwykle przystępnej cenie. Zabawki, które pokocha Twoje dziecko, kupisz w Gandalf.com.pl z rabatem do 74%. Opis w karcie produktu pomoże w wyborze, a zamówienie złożysz w prosty i przyjemny sposób.
z40
1 - 40 z 952 ofert