Pingwiny z Madagaskaru - gry, zabawki, maskotki, figurki, pluszaki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Pingwiny z Madagaskaru – gry i zabawki

Wszyscy fani przygód z Madagaskaru z pewnością znają frywolne Pingwiny zawsze gotowe do akcji. Bohaterowie spodobali się tak bardzo, że wkrótce powstał spin-off pod tytułem Pingwiny z Madagaskaru. Zabawki i gry z serialu stały się niezwykle popularne zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Na Naszej stronie znajdziesz wiele gadżetów, które z pewnością przypadną Ci do gustu.

Czy Pingwiny są z Madagaskaru?

W zasadzie tytuł serialu odnosi się nie do tego, że pingwiny jako gatunek, pochodzą z Madagaskaru, ale do faktu, że pochodzą z animacji o takim tytule, mimo że akcja serialu nie wiąże się stricte z fabułą filmów Madagaskar, natomiast rozgrywa się w świecie równoległym.

Mamy do czynienia z czterema pingwinami – Kowalskim, Rico, Szeregowym, Skipperem – którzy przebywają w Central Park Zoo. Bohaterowie na co dzień pilnują porządku w zoo, jednak sprawę komplikuje banda lemurów z władcą Królem Julianem na czele. Lemury nieustannie starają się przeszkodzić pingwinom w ich tajnych operacjach. Bardzo szybko wśród fanów Pingwinów z Madagaskaru pluszaki obrazujące ulubionych bohaterów zajęły piedestały wśród kolekcjonowanych zabawek i maskotek.

W serialu pojawia się wiele nowych postaci, natomiast wszelkie działania pingwinów bardzo często przekraczają zagrodę zoo. Kowalski, Rico, Szeregowy, Skipper i ich przyjaciele muszą dbać o siebie, ale często walczą także z siłami, które zagrażają całemu światu.

Zabawki z Madagaskaru

Wiadomo nie od dziś, że jeśli coś zyskuje niebywałą popularność, bardzo szybko trafia na sklepowe półki także w postaci gadżetów, zabawek, gier. Pingwiny z Madagaskaru stały się popularne dzięki czwórce niesfornych ptaków, których powiedzonka mają już charakter uniwersalny. Wśród proponowanych gadżetów z Pingwinami z Madagaskaru figurki i pluszaki zdecydowanie robią furorę. Ostatecznie, któż nie chciałby mieć swojej własnej wersji Kowalskiego na półce? Z takim agentem specjalnym można poczuć się bezpiecznie.

Pojawiają się oczywiście także stemple i szablony, które pozwalają zwłaszcza najmłodszym rozwijać predyspozycje manualne i twórcze. Gry Pingwiny z Madagaskaru zapewniają zaś doskonałą zabawę również w większej grupie. Planszowe symulacje pozwolą Ci walczyć u boku pingwinów i wraz z nimi ratować świat.

Pingwiny – bohaterowie publiczności

Nie ulega wątpliwości, że bohaterowie animowanego serialu bardzo szybko stali się ulubieńcami publiczności. Zabawne postaci, żart sytuacyjny, odniesienia do najważniejszych kinowych ekranizacji to elementy, które przekonały do siebie młodsze i starsze grono odbiorców. Miłośnicy Pingwinów z Madagaskaru maskotki przedstawiające postaci serialu, pokochają równie mocno. Figurki i pluszaki mają wersje tradycyjne, ale także figurują jako modne gadżety, chociażby pod postacią breloczków.  

Filmy i programy, które opowiadają historie z Madagaskaru, bardzo szybko stały się rozpoznawalne dzięki Pingwinom z Madagaskaru. Gry i zabawki, które zaczęto tworzyć dzięki produkcjom, mają walory zarówno rozrywkowe, jak i edukacyjne. Dzieci rozwijają kreatywność, uczą się myślenia strategicznego, a jednocześnie dobrze się bawią. „Szeregowy, za chwilę zobaczycie coś, co za chwilę zobaczycie”. Zaglądajcie na stronę Gandalfa i wybierzcie idealny pomysł na dobrą zabawę!


z5
1 - 5 z 113 ofert