Baby Born - lalki, wózki dla lalek, zabawki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Lalki Baby Born

Zapraszamy dzieci do świata pomysłowej zabawy z Baby Born! W ofercie Gandalfa czekają na Ciebie lalki dopasowane do każdej grupy wiekowej. Zadbaj o swoje maleństwo - pięknego chłopca lub dziewczynkę. Lalki Baby Born mogą jeść, pić i zamykają oczy przed snem - zupełnie jak prawdziwe dzieci. Wyposażone są w butelki, nocniki i inne akcesoria, które ułatwiają zabawę. 

Wózek dla lalek Baby Born

W naszym sklepie nie mogło zabraknąć również wózków dla lalek Baby Born. Na spacery, jogging i wyjazdy proponujemy lekkie, składane pojazdy. To zarówno spacerówki, jak i gondole. Uchwyt wózka dla lalki Baby Born można regulować, dzięki czemu bez problemu dopasujesz go do wzrostu dziecka. Wszystkie modele wyposażone są w pasy oraz siatki do przechowywania skarbów.

Zabawki Baby Born - akcesoria

Przebieraj swoją zabawkę Baby Born w nowe stroje i twórz różne scenariusze zabawy z pomocą akcesoriów. W Gandalfie znajdziesz różnorodne ubranka, od milutkich body, po sukienki imprezowe. Oferujemy szeroką gamę akcesoriów do zabawek Baby Born. Wykąp lalkę w wanience i ułóż do snu w wygodnym łóżeczku. Po przygodę wyruszcie na hulajnodze! Akcesoria Baby Born zachęcają do pomysłowej zabawy każdego dnia. 


z16
1 - 16 z 372 ofert