Lalka Natalia: chodząca, raczkująca, z wózkiem i inne | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Lalka Natalia

Jeśli szukasz zabawnego, nowego dodatku do kolekcji lalek Twojego dziecka, trafiłeś w odpowiednie miejsce! Ta urocza seria lalek Natalia, dostępnych w różnych rozmiarach i rodzajach będzie idealna. A dzięki różnorodnym akcesoriom do wyboru, możesz stworzyć zestaw marzeń Twojego malucha. Niezależnie od tego, czy szukasz realistycznej lalki noworodka, czy czegoś bardziej wyszukanego, na pewno znajdziesz lalkę Natalię lub jej akcesoria, które będą idealne. Wiele lalek funkcyjnych Natalia posiada nawet własne łóżeczko, ubranka i inne wyjątkowe akcesoria. To sprawia, że są one wspaniałym towarzyszem do wielogodzinnej zabawy w rodzinę, przedszkole czy inne ulubione historie. Zobacz jakie wyjątkowe gadżety możesz odkryć w serii lalek Natalia na Gandalf.com.pl!

Czym są lalki funkcyjne Natalia?

Lalka funkcyjna Natalia, tak jak i inne lalki funkcyjne, mają za zadanie jak najdokładniej odwzorować zachowanie i wygląd niemowlaka. Lalki te więc płaczą, gaworzą, raczkują, śmieją się i robią inne rzeczy, typowe dla maluszków. Możesz znaleźć lalkę Natalię, która nosi prawdziwe ubranka dla niemowląt, takie jak śpioszki i pieluszki, a także takie, które ubrane są w odświętne sukienki i przebrania. Niektóre z nich mają w zestawie własne butelki z mlekiem, czy ubrania na zmianę. To sprawia, że są one idealnym towarzyszem do wielogodzinnej zabawy w udawanie. 

Akcesoria dla lalki Natalia 

Do wielu lalek dołączone są różne akcesoria, takie jak ubranka, łóżeczka czy butelki. Pozwala to na dostosowanie lalki do własnych potrzeb. Można również znaleźć wiele różnych rodzajów lalek, takich jak lalkę funkcyjną Natalia, lalkę Natalię chodzącą z wózkiem czy nawet lalkę Natalię ze smartfonem!  Dzięki tej szerokiej puli lalek Natalia możesz znaleźć idealną lalkę dla swojego dziecka. Akcesoria dla lalek pozwalają dzieciom na stworzenie bardziej realistycznych doświadczeń podczas zabawy z lalkami oraz stanowią ciekawe dodatki w trakcie zabawy. Dzieci mogą ubrać je w prawdziwe ubrania, położyć do łóżka w łóżeczku i dać im butelkę do picia (nawet taką z płynem w środku). Dzięki temu dzieci mogą udawać, że opiekują się prawdziwym dzieckiem. Niektóre rzeczy, takie jak ubranka, meble czy inne akcesoria (jak np. żelazko czy pralkę) można kupić oddzielnie od lalki i stopniowo skompletować własny cały zestaw produktów Natalia!

Wyjątkowe lalki Natalia

Niektóre funkcje lalek Natalia są naprawdę wyjątkowe i idealnie odwzorowują zachowania prawdziwych bobasów! Jeśli poklepiesz lalkę po plecach – odbije jej się, a jeśli pogładzisz po policzku – powie tata. Niektóre lalki funkcyjne Natalia mówią pełne zdania w języku polskim, śpiewają, a inne potrafią nawet chodzić. Z lalką Natalią chodzącą z wózkiem, Twój maluch na pewno polubi spacery! A jeśli szukasz innego typu lalek, zajrzyj także do kategorii z lalkami na Gandalf.com.pl.

Lalki Natalia – zwierzaki

Wszystkie dzieci marzą o posiadaniu zwierzaka. Dlatego, jeśli nie chcecie zdecydować się na prawdziwego pieska lub kotka, sprawcie maluchowi uroczego zwierzaka z serii zabawek Natalia. Zabawkowe zwierzęta, podobnie jak i lalki Natalia, swoim zachowaniem i dźwiękami imitują te prawdziwe. Wydają więc odgłosy picia, szczekanie, miauczenie czy inne zabawne dźwięki. Niektóre z nich nawet chodzą samodzielnie! To świetny pomysł, żeby nauczyć dziecko odpowiedzialności za zwierzę i przygotować do posiadania tego prawdziwego.

Czego uczą lalki funkcyjne Natalia?

Lalki Natalia, mimo że nie są prawdziwymi niemowlętami, mogą dostarczyć Twojemu maluchowi wrażenia, jakby opiekował się prawdziwym dzieckiem.  Dzięki temu zrozumie, że jest odpowiedzialne za opiekę nad ‘maleństwem’. Pomoże to rozwinąć dziecku odpowiedzialność i empatię, ale również i wyobraźnię. Wymyślanie ciekawych scenariuszy zabaw, przebieranie i pielęgnacja, to tylko niektóre z rzeczy, jakie Twój maluch może robić z lalką funkcyjną Natalią.

Jeśli więc szukasz nowej lalki, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą lalek dla dzieci! Z pewnością zapewnią one wiele godzin rozrywki dla Twojego malucha. Lalki funkcyjne Natalia świetnie nadają się również jako prezenty! Więc jeśli szukasz nowej lalki dla dziecka, sprawdź nasz wybór lalek Natalia już dziś! A po więcej inspiracji zajrzyj do działu z zabawkami!


z13
1 - 13 z 293 ofert