Gry i Zabawki - Play-Doh | sklep z zabawkami Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Play Doh zestawy – na ratunek nudzie!

Zabawa z dzieckiem jest w takim samym stopniu cudowna, jak i wymagająca. Kiedy chcemy, aby dziecko samo się bawiło i czerpało z tego radość, musimy najpierw sami je tego nauczyć. Oznacza to długie godziny kreatywnego wymyślania różnego rodzaju, bardzo często alternatywnego, spędzania czasu, a wszystko po to, aby pokazać naszemu podopiecznemu, że jest wiele możliwości i rzeczy, z których może korzystać. Aby pobudzić wyobraźnię dziecka często nie trzeba dużo. Pomóc w tym mogą Play Doh zestawy, które zapewnią dzieciom rozrywkę na długi czas, rozwijając przy tym ich kreatywne myślenie. 

Play Doh – modelina

Modelina to bardzo wyjątkowa masa plastyczna. Jest rozciągliwa i bardzo elastyczna, co sprawia, że można tworzyć z niej fascynujące kształty, które jedynie może ograniczyć nam nasza własna wyobraźnia, choć to także można łatwo pokonać, gdyż im dłużej mamy do czynienia z Play Doh modeliną, tym nasza kreatywność także rośnie. Tę masę plastyczną możemy ugniatać, zgniatać i rozciągać, co czyni ją podobną do plasteliny. Jednak na tym podobieństwa się kończą, bo modelina zasadniczo jest twardsza. I pomimo tego, że nadaje się bardziej dla starszych dzieci, jej twardość jest atutem. Kiedy włożymy modelinę do gotującej się wody lub nagrzanego piekarnika, kształt, który stworzyliśmy, utwardzi się, co pozwoli nam go zachować już na zawsze. Sprawdź i spróbuj swoich sił z Play Doh modeliną. Twórz niezwykłe figurki i kształty, które pozostaną z Tobą na zawsze. 

Play Doh – ciastolina 

Ciastolina to masa plastyczna, którą wielu uwielbia. Od pierwszego wzięcia ją do rąk jest bardzo miękka, podatna na ugniatanie, elastyczna i często pięknie pachnie. Jest idealna tak dla małych dzieci, które mogą ćwiczyć swoją motorykę małą, w której skład wchodzą dłonie i palce, jak i dla większych dzieci, które na pewno także będą zadowolone z zabawy. Do Play Doh ciastoliny świetnie pasują także różnego rodzaju foremki i pojemniki, z których można wydobywać różnego rodzaju kształty. 

Masy plastyczne Play Doh

Masy plastyczne Play Doh to świetny wybór na dłuższą zabawę dla dzieci. W naszym sklepie na Gandalf.com.pl mamy szeroką ofertę produktów, takich jak: Play Doh modelina czy Play Doh ciastolina, ale także wiele akcesoriów, których można użyć w trakcie zabawy. Masy plastyczne Play Doh, które oferujemy, mają piękne kolory i są wysokiej jakości, a rozrywka, którą zapewniają, urzeknie nie tylko każde dziecko, ale także każdą mamę. To niezwykła forma rozrywki, która łączy w sobie kreatywne myślenie i dobrą zabawę, która może trwać kilka godzin. Pamiętajmy też, że masy plastyczne Play Doh są trwałe, więc używanie ich może nie mieć końca!

Play Doh – tak wiele do wyboru

Wejdź i sprawdź na Gandlf.com.pl Play Doh zestawy, które proponujemy i wybierz coś dla siebie spośród wielu ofert. Być może obudzisz w sobie lub w swoim dziecku artystę, który podbije świat. A być może zaczniesz szukać czegoś więcej i spróbujesz swoich sił w malowaniu obrazów wraz z przyborami, których też znajdziesz u nas całą masę. Nie zwlekaj i zajrzyj do nas już dziś!


z19
1 - 19 z 439 ofert