SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Askato

Firma Askato stacjonująca w Wielkopolsce, na co dzień specjalizuje się w imporcie najwyższej jakości zabawek. Członkowie zespołu Askato legitymują się ponad dwudziestoletnim stażem w branży zabawkarskiej, a jako źródło sukcesu przedsiębiorstwa wskazują bogate doświadczenie zawodowe oraz dużą różnorodność asortymentu. Producent oferuje szeroką gamę produktów dla dzieci w każdym wieku, zainteresowanych różnymi zagadnieniami. Zabawki Askato zgodnie z myślą firmy, mają spełniać zadanie multifunkcyjne; nie tylko bawić, ale również uczyć i rozwijać. 

Askato – zabawki dla najmłodszych


Wśród zabawek oferowanych przez firmę Askato nie może zabraknąć akcesoriów skierowanych do najmłodszych, czyli dzieci w wieku niemowlęcym oraz poniemowlęcym. Dla młodszych szkrabów Askato proponuje różnorodne grzechotki, przytulanki, a także kule sensoryczne otwierające przed niemowlętami świat bodźców zewnętrznych. Popularnością cieszą się również oferowane przez Askato pluszowe książeczki, które są bezpieczne dla dzieci, a w wielu z nich niepozorna zabawa zaszczepić może pasję czytelniczą.

Jakie materiały edukacyjne posiada firma Askato?


Firma Askato oferuje również liczną ofertę materiałów edukacyjnych. Takie produkty zainteresować mogą przede wszystkim dzieci chętne do poszerzania swojej wiedzy oraz młodych uczniów, którzy naukę pragną łączyć z zabawą. Szczególnie dużym zainteresowaniem wśród tej kategorii produktów firmy Askato cieszą się fiszki matematyczne oraz klocki zawierające wszystkie litery alfabetu, pomagające dzieciom w nauce słów oraz zapamiętywaniu kształtów liter. 

Zabawki Askato – stworzone dla małych artystów


Wśród zabawek Askato wyszukamy wiele artykułów rozwijających kreatywność. Znajdujące się w ofercie Askato produkty rozwijają umiejętność twórczego myślenia i wyobraźnię, wzmacniają sprawność manualną oraz koordynację oko-ręka, stanowią znakomity trening cierpliwości i dokładności w wykonywaniu zadań. Ponadto dzieci korzystające z artykułów rozwijających umiejętności plastyczne czy muzyczne mogą obudzić w sobie wieloletnią pasję. 

Klocki Askato – zabawa dla każdego 


W ofercie dystrybutora zabawek Askato nie może zabraknąć także klocków. Importer ma w zanadrzu  zarówno zestawy o tradycyjnej formie, jak i bardziej nietypowe, lecz równie interesujące.  Nieszablonowe klocki Askato w kształcie kwiatów, kulek czy płatków śniegu pozwalają na osiągnięcie niespotykanych wcześniej efektów i rozwinięcie kreatywności twórczej dziecka. Askato podkreśla swoją dbałość o szczegóły i materiał produkowanych klocków, dzięki czemu produkt będzie mógł służyć użytkownikowi przez długi czas.
... ...
Zobacz więcej produktów