SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Playmobil

Podobnie jak klocki LEGO, Playmobil cieszy się wieloletnią historią i nie pozwala zepchnąć siebie z piedestału. Na stronie Gandalf.com.pl znajdziesz wiele produktów wpisujących się w kategorię: zabawki Playmobil.

Co to jest Playmobil?

Seria zabawek Playmobil produkowana jest przez Brandstätter Group – firmę, która swoją siedzibę ma w Zindorfie (Niemcy). Pomysł na kultowe zabawki, które nieustannie zachwycają dzieci i ich rodziców, narodził się w 1974 roku. Jeśli mówimy o Playmobil, z pewnością myślami jesteśmy przy plastikowych, mocnych ludzikach, wśród których nie może zabraknąć kowbojów, żołnierzy, a także wróżek.  

Ludziki Playmobil mierzą 7,5 cm, a ich cechą charakterystyczną jest przyjazny uśmiech, który przez wielu określany jest „uśmiechem aniołka”. Aktualnie serie play mobile rozpoznawalne są na całym świecie. Podobnie jak w przypadku LEGO, postacie z Playmobil mają do dyspozycji różnego typu akcesoria, dzięki czemu możliwe jest tworzenie całej scenerii do zabawy. Wśród popularnych zestawów znajdziemy między innymi Playmobil szpital oraz Playmobil szkołę.

Zabawki Playmobil

Pomysłodawcą serii jest Hans Beck. Zawdzięczamy mu między innymi mocną konstrukcję figurek, które nie mogły być skomplikowane i zbyt elastyczne. Ich stworzenie miało umożliwić rozwój wyobraźni dzieci.

Ciekawostką jest fakt, że twarze figurek oparto na rysunkach dzieci. Postaci te nie mają na przykład nosa, ponieważ dzieci w swoich rysunkach nos często pomijają. Właśnie dlatego twórcy Playmobil uznali nos za zbędny. W zestawach zabawek Playmobil znajdziemy rośliny, zwierzęta, pojazdy, domy. Ułatwia to odgrywanie scenek i tworzenie wymarzonej scenerii.

Playmobil domki

Playmobil to świetny pomysł na prezent dla chłopca i dla dziewczynki. Uniwersalna kolorystyka i dobór postaci sprawia, że Playmobil sprawdza się dla każdego dziecka.

Wśród popularnych zestawów znajdziemy Playmobil szpital, Playmobil szkoła, Playmobil domki. W sprzedaży dostępne są coraz to nowe pomysły, które często odnoszą się do aktualnych trendów. Scenerie poszczególnych zestawów wprawią Twoje dziecko w doborowy nastrój i umożliwią przeniesienie się do świata piratów, strażaków, historii i księżniczek.

Zabawki Playmobile to świetny pomysł na zachęcenie dziecka do zdobywania wiedzy w konkretnym zakresie. Dostępne są także zestawy przedstawiające przyszłość – futurystyczne samochody i roboty. To nie lada gratka dla miłośników nowoczesnej technologii.

Nowoczesny sposób na zabawę z Playmobil

Mimo że Playmobil to zabawki o ugruntowanej tradycji i historii, ich twórcy nie zatrzymują się w czasie, a starają się mu dorównać. Zabawki mają elementy interaktywne, na przykład mechanizmy sterując pojazdami, zjeżdżalnie, huśtawki. Zestawy Playmobil mają odzwierciedlać codzienne życie.

Playmobil domki pozwoli Ci tworzyć własne wnętrze. Precyzyjnie opracowane serie pozwolą Tobie i Twojemu dziecku przeżywać wspaniałe przygody. Zestawy wyposażone są w potrzebne w trakcie zabawy elementy, takie jak samochody, pułapki na duchy, piramidy.

Najlepsze zestawy Playmobil

Zabawki Playmobil są idealne dla dzieci, ponieważ umożliwiają im zajęcie się układaniem, budowaniem, ogólnie pojętym tworzeniem. Wieloletnia tradycja sprawia, że na twarzach dorosłych rozlewa się sentyment, dzieciom daje zaś okazję do wykazania się i rozwijania wyobraźni. Znajdź idealne klocki Playmobil lub wybierz zestaw dla siebie. Sprawdź Gandalf.com.pl.


 

 
... ...
Zobacz więcej produktów