Gry i Zabawki - masy plastyczne | sklep z zabawkami Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Masy plastyczne dla dzieci

Pamiętacie Plastusia – plastelinowego ludzika o dużych pomarańczowych uszach i maleńkim nosku, przypominającym kartofelek, ulepionego przez dziewczynkę o imieniu Tosia? Plastuś mieszkał w piórniku Tosi i często pomagał jej w kłopotach, w które pakowała się mała uczennica. Jeśli nic Wam nie świta, zdecydowanie polecamy książkę Plastusiowy Pamiętnik, jednak to nie z powodu książki wspominamy o tej zabawnej postaci. Nie byłoby Plastusia, gdyby nie kreatywność Tosi i masa plastyczna dla dzieci, z której został ulepiony. Wiemy, jak bardzo dzieci uwielbiają tworzyć kształty z plasteliny, dlatego wychodzimy Wam naprzeciw z nową ofertą mas plastycznych dla dzieci. Sklep Gandalf.com.pl dostarczy Wam wszystko, czego potrzebujecie, aby Wasze dzieci mogły puścić wodze fantazji i realizować swoje twórcze pomysły!  

Masy plastyczne dla dzieci – pozwólmy dzieciom tworzyć!

Masa plastyczna to idealne narzędzie, dające dzieciom okazję do wielu kreatywnych zabaw. Dodatkowo wpływa na rozwój dziecka, poprawiając nie tylko jego kreatywność, poprzez silne oddziaływanie na wyobraźnię i inicjatywę. Lepienie kształtów z masy plastycznej poprawia również motorykę małą u dziecka, czyli wpływa na sprawność dłoni i palców, której rozwój jest kluczowy w pierwszych latach życia dziecka. Dzięki ćwiczeniu precyzji Wasze pociechy szybciej nauczą się zapinać guziki, czy wiązać sznurówki. Wiedzieliście o tym? Nie? W takim razie koniecznie przejrzyjcie naszą ofertę mas plastycznych dla małych dzieci i pozwólcie im tworzyć. Będzie to miało pozytywny wpływ na rozwój Waszych dzieci i da im okazję do świetnej zabawy.

Masy plastyczne dla przedszkolaków

Pewnie nie raz spotkaliście się z jakże niefortunną sytuacją, kiedy Wasze dziecko kładąc się już spać, wypowiada sławne zdanie „Mamusiu, muszę przynieść plastelinę do przedszkola. Na jutro”. Znacie ten scenariusz prawda? Prawie zawsze oznacza on chaotyczne nocne poszukiwania lub poranny bieg do sklepu. Dlatego będąc rodzicem przedszkolaka, zawsze warto mieć w domu zapas masy plastycznej dla dzieci. Zapobiegnie to tego typu sytuacjom awaryjnym, a Waszym dzieciom otworzy drzwi do ulubionej zabawy w modelarza w dowolnej chwili. Masa plastyczna dla przedszkolaków to bezpieczne rozwiązanie dla dzieci, które lubią tworzyć.

Masa plastyczna dla małych dzieci – bezpieczny sposób na zabawę

Twórcy mas plastycznych od lat wychodzą naprzeciw rodzicom małych twórców, tworząc coraz nowsze rodzaje mas, o różnych właściwościach. Kiedyś jedynymi możliwościami zabawy z masą, było lepienie z masy solnej lub plasteliny, co mimo zbawiennego wpływu na rozwój dziecka nie było zbyt lubiane przez rodziców, ze względu na to, że takie zabawy nie należały do najczystszych. Teraz jednak istnieje tak wiele możliwości, że spokojnie możecie wybierać w niezliczonych rodzajach mas plastycznych dla małych dzieci. Jednym z najlepszych rozwiązań dla najmłodszych może okazać się ciastolina. Jest zdecydowanie miększa niż plastelina, a w dodatku, co niewątpliwie jest ogromnym plusem dla lubiących porządek rodziców, nie przykleja się do dywanu czy mebli, a po wyschnięciu z łatwością ją wykruszycie. Nie brudzi ona również rączek i można pozwolić się nią bawić już dwuletnim dzieciom. Warto postawić na sprawdzonych producentów, którzy zapewnią bezpieczeństwo i wolność od szkodliwych substancji. Najlepsze masy plastyczne dla małych dzieci znajdziecie na Gandalf.com.pl. Sprawdźcie już dziś!


Nie wiesz, jaka zabawka będzie idealna dla Twojego dziecka? Sprawdź produkty o tematyce: Zabawki - zabawki kreatywne / masy plastyczne. Zabawki mają unikatowy design i są dostosowane do wieku. Znajdziesz tutaj coś dla dzieci od: 2 lat. Produktów jest aż: 488 – wszystkie otrzymasz w niezwykle przystępnej cenie. Zabawki, które pokocha Twoje dziecko, kupisz w Gandalf.com.pl z rabatem do 95%. Opis w karcie produktu pomoże w wyborze, a zamówienie złożysz w prosty i przyjemny sposób.


Promocje LEGO

 
z89
Zobacz więcej produktów