Podręczniki, książki i ćwiczenia do geografii klasa 6 szkoła podstawowa | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Geografia klasa 6

Podręcznik do geografii klasa 6 oraz ćwiczenia do geografii klasa 6 pozwalają uczniom opanować wiedzę związaną ze współrzędnymi geograficznymi, ruchami Ziemi czy głównymi elementami geografii Polski i regionu. W większości szkół, w których geografia klasa 6 realizowana jest w standardowym zakresie, program przewiduje jedną godzinę zajęć tygodniowo. Dlatego tym ważniejsza jest prostota treści i zadania praktyczne.

Ćwiczenia do geografii klasa 6

Ćwiczenia do geografii dla klasy 6 mają za zadanie wzmocnić zapamiętywanie najważniejszych faktów, miejsc i zależności. Samouczki z kolei pomagają wykształcić umiejętność posługiwania się współrzędnymi. Geografia klasa 6 opiera się jednak na mapach, które zawarte są zarówno w podręcznikach do geografii klasa 6, ćwiczeniach jak również atlasach i innych pomocach.


W tej kategorii znajdziesz Podręczniki do geografii klasa 6 szkoła podstawowa. Liczba produktów to: 12 - w bardzo korzystnych cenach! Atrakcyjne materiały dydaktyczne kupisz w Gandalf.com.pl z rabatami sięgającymi 10%. Nowoczesne książki napisane są przystępnym językiem i mają atrakcyjną szatę graficzną.
z1
szkoła podstawowa
klasa 6
geografia
1 - 1 z 15 ofert