Nowe Słowa na start! 6. Podręcznik do języka polskiego dla klasy szóstej szkoły podstawowej - PRACA ZBIOROWA NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Nowe Słowa na start! 6. Podręcznik do języka polskiego dla klasy szóstej szkoły podstawowej

(reforma 2017)

podręcznik

Nowe Słowa na start! 6. Podręcznik do języka polskiego dla klasy szóstej szkoły podstawowej, (reforma 2017) - opis produktu:

Podręcznik NOWE Słowa na start! dla klasy 6 integruje treści z zakresu kształcenia literackiego, językowego i kulturowego. Skutecznie motywuje do czytania i umożliwia praktyczne wykorzystanie zdobywanej wiedzy. Uporządkowanie treści wokół siedmiu osi tematycznych, powtarzanych w kolejnych klasach, pozwala na stopniowe pogłębianie zagadnień i poszerzanie obszaru rozważań. Infografiki Spotkania z lekturą, ćwiczenia wprowadzające oraz zestawy zadań do lektur ułatwiają omówienie lektur obowiązkowych wymienionych w podstawie programowej oraz wybranych utworów z listy lektur uzupełniających. Fragmenty powieści autorstwa współczesnych pisarzy znanych i lubianych przez uczniów, m.in. Grzegorza Kasdepkego, Rafała Kosika czy Brandona Mulla, inspirują do rozwijania pasji czytelniczych. Szkoła mówienia i pisania pozwala kształcić umiejętności retoryczne i tworzenie wypowiedzi. Dzięki atrakcyjnym planszom ortograficznym, żartobliwym scenkom i ilustracjom, a także licznym schematom oraz przykładom bliskim uczniom nauka gramatyki, ortografii i interpunkcji staje się ciekawsza i łatwiejsza. Podsumowania rozdziałów w formie map pojęć, testy oraz Twój niezbędnik zamieszczony na końcu podręcznika pozwalają uporządkować i usystematyzować poznane wiadomości. Poprzez naukę korzystania ze słowników, zasobów bibliotecznych i katalogów internetowych oraz innych źródeł wiedzy możliwe jest realizowanie eksponowanego w nowej podstawie programowej postulatu dotyczącego samokształcenia.

Nowe Słowa na start! 6. Podręcznik do języka polskiego dla klasy szóstej szkoły podstawowej (reforma 2017), pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 6 / Język polski. Nowe Słowa na start! 6. Podręcznik do języka polskiego dla klasy szóstej szkoły podstawowej jest częścią serii Słowa na start. Numer dopuszczenia podręcznika to: 907/3/2019.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Nowe Słowa na start! 6. Podręcznik do języka polskiego dla klasy szóstej szkoły podstawowej, (reforma 2017)

5/5 ( 1 ocena )
  5
  1
  4
  0
  3
  0
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

iza kopec

 • 15-04-2020
 • 17:37

fajno ksiazka pozdrawiam z rodzinka

Czy recenzja była pomocna?