Wczoraj i dziś 6. Podręcznik do historii do VI klasy szkoły podstawowej - Olszewska Bogumiła, Surdyk-Fertsch Wiesława, Wojciechowski Grzegorz NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Wczoraj i dziś 6. Podręcznik do historii do VI klasy szkoły podstawowej

nowa podstawa programowa - wyd. 2019

podręcznik

 • Wydawnictwo NOWA ERA
 •  

 • Wysyłamy w 2 - 3 dni + czas dostawy

Wczoraj i dziś 6. Podręcznik do historii do VI klasy szkoły podstawowej, nowa podstawa programowa - wyd. 2019 - opis produktu:

Podręcznik `Wczoraj i dziś` do historii dla 6 klasy szkoły podstawowej prezentuje w porządku chronologicznym treści od czasów wielkich odkryć geograficznych, przez powstanie Rzeczypospolitej Obojga Narodów, aż do jej upadku. Informacje łatwo zapamiętać dzięki przystępnie napisanemu tekstowi oraz nowoczesnej formie graficznej.

Pomaga kształcić, a następnie rozwijać umiejętności analizy i interpretacji źródeł historycznych za pomocą licznych zdjęć, map i tekstów oraz dołączonego do nich materiału ćwiczeniowego.

Pobudza wyobraźnię i ułatwia przyswojenie treści omawianych na lekcjach dzięki atrakcyjnej szacie graficznej i ciekawym infografikom.

Ułatwia dostrzeganie związków teraźniejszości z przeszłością poprzez nawiązania do czasów obecnych w module Współcześnie.

Pozwala sprawdzić stopień przyswojenia wiedzy dzięki starannie dobranym pytaniom i poleceniom.

Rozbudza zainteresowanie przedmiotem za pomocą Tajemnic sprzed wieków i Ciekawostkom.

Ułatwia przygotowanie do sprawdzianów dzięki Podsumowaniom.
S
Szczegóły
 • RecenzjeRecenzje
 • Podręcznik
 • Wczoraj i dziś 6. Podręcznik do historii do VI klasy szkoły podstawowej, nowa podstawa programowa - wyd. 2019
5/5 ( 1 ocena )
  5
  1
  4
  0
  3
  0
  2
  0
  1
  0

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.