Historia 6. Zeszyt ćwiczeń - Anita Plumińska-Mieloch WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Historia 6. Zeszyt ćwiczeń

nowa podstawa programowa - wyd. 2019


  • Promocja
    image-promocja

podręcznik

Historia 6. Zeszyt ćwiczeń, nowa podstawa programowa - wyd. 2019 - opis produktu:

Zeszyty ćwiczeń z cyklu Historia do szkoły podstawowej są ściśle dostosowane do zmieniających się w kolejnych latach nauki możliwości i potrzeb ucznia. Struktura zeszytów odpowiada układowi treści w podręcznikach. Uczniowie mogą wykonywać ćwiczenia na lekcjach lub w ramach pracy domowej. Zróżnicowany stopień trudności poleceń ułatwia nauczycielowi indywidualizację pracy z dziećmi. Zeszyty to znakomita pomoc w systematycznym rozwijaniu umiejętności i utrwalaniu wiedzy oraz podczas powtarzania materiału przed sprawdzianami. Zeszyt ćwiczeń do klasy 6 jest doskonałym uzupełnieniem podręcznika, który obejmuje dzieje Polski, Europy i świata od początków czasów nowożytnych do końca epoki napoleońskiej. W zeszycie znalazły się zestawy poleceń do wszystkich tematów, w tym do lekcji powtórzeniowych. Ćwiczenia zamieszczone w zeszycie do klasy 6: kierują uwagę uczniów na kluczowe zagadnienia omawianych tematów; kształcą umiejętność krytycznej analizy różnego rodzaju materiałów tekstów źródłowych; ikonografii, map, schematów; uczą wyciągania wniosków i pisemnego formułowania własnych opinii; zapoznają uczniów z różnymi formami poleceń zamkniętych i otwartych. Przejrzysta szata graficzna, różnorodne formy poleceń, interesujące teksty źródłowe oraz ciekawe ilustracje sprawią, że uczniowie chętnie będą korzystać z zeszytu i z łatwością opanują wszystkie umiejętności wyszczególnione w podstawie programowej.

Historia 6. Zeszyt ćwiczeń nowa podstawa programowa - wyd. 2019, przygotowano w wydawnictwie WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Materiał przygotowano dla: Szkoła podstawowa / Klasa 6 / Historia i społeczeństwo. Historia 6. Zeszyt ćwiczeń jest częścią serii Historia. Numer dopuszczenia zeszytu ćwiczeń to: 882/3/2019.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Historia 6. Zeszyt ćwiczeń, nowa podstawa programowa - wyd. 2019

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: