Littlest Pet Shop - gry i zabawki | Księgarnia Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Littlest Pet Shop

Littlest Pet Shop to amerykańska seria zabawek i serial animowany. Pierwsze produkty z tej linii stworzyła na początku lat 90. marka Kenner. Oryginalne zabawki Littlest Pet Shop wyglądały dość realistycznie. Ich produkcji zaprzestano w 1996 roku. Wznowione zostały dopiero w 2005 przez firmę Hasbro. Od tamtego czasu powstały ponad 3 tysiące różnych figurek zwierząt, o bardziej kreskówkowym wyglądzie. Dziś Little Pet Shop to także gry wideo na konsole oraz portale, gdzie można bawić się ze zwierzakami on-line. Zabawki z tej serii mają rzesze fanów na całym świecie, którzy dzielą się zdjęciami i nagraniami ze swoimi pupilami na YouTubie czy Instagramie. Niektórzy kupują nawet dla swoich pupili miniaturowe ubranka! Zabawki Littlest Pet Shop idealnie nadają się do kolekcjonowania. Figurek jest bardzo dużo, a niektóre wypuszczane są jedynie w krótkich seriach. Z czasem mogą więc zyskać ogromną wartość.

Kreskówki Little Pet Shop

Pierwsza animacja Littlest Pet Shop zadebiutowała 16 października 1995 r. w Stanach Zjednoczonych. Opowiadała o losach pięciu miniaturowych zwierząt, które mieszkały w sklepie zoologicznym przy Littlest Lane, gdzie miały własny domek na drzewie. Kolejna kreskówka Littlest Pet Shop pojawiła się na ekranach w 2012 roku. Serial koncentrował się na Blythe Baxter, nastolatce, która po przeprowadzce do apartamentu w mieście zyskała zdolność komunikowania się ze zwierzętami. Pod jej mieszkaniem znajdował się tytułowy sklep zoologiczny, w którym dziewczyna pracowała i rozmawiała z grupą zwierząt domowych. Najnowszy serial Littlest Pet Shop: A World of Our Own powstał w 2018 roku. Jego bohaterem była grupa zwierząt, które korzystały z magicznego portalu umożliwiającego im przejście do innego świata.

Littlest Pet Shop zabawki

Zabawki Littlest Pet Shop podzielone są na kilka głównych kolekcji. Pierwsza z nich to zwierzęta dzikie. Znajdziemy w niej m.in. małpę, jelenia, leniwca, niedźwiedzia, skunksa czy kangura. Little Pet Shop to również zwierzęta gospodarskie: konie, kaczki, owce, krowy i inne. Odrębne kolekcje stanowią też koty i psy. Wśród figurek znajdziemy małe, futrzane zwierzątka, takie jak króliki, świnki morskie, myszki czy chomiki. Bogatą kolekcję stanowią ptaki: sowy, łabędzie, pelikany, kaczki i tym podobne. Littlest Pet Shop zabawki zaspokoją również gusta fanów płazów, gadów i robaków. Do kupienia są figurki żółwi, żab, węży, jaszczurek, biedronek, motyli. Ostatnią kategorię stanowią zwierzęta wodne. To urocze ryby, foki, koniki morskie, delfiny czy ośmiornice. Wyróżnić można również kolekcje specjalne zabawek Littlest Pet Shop, np. zwierzątka lukrowane i tęczowe z akcentami brokatowymi lub czarno-białe. Figurki występują w trzech rozmiarach: maleńkie, miniaturowe i klasyczne. Marka Hasbro produkuje też duże pluszowe zwierzaki Little Pet Shop. Zabawki można kupować pojedynczo lub w zestawach. Niektóre sprzedawane są z dodatkowymi akcesoriami.

Gry Littlest Pet Shop

Marka Hasbro udostępnia również gry Littlest Pet Shop. Na stronie producenta można pobawić się ze zwierzakami w chowanego lub pokolorować ulubioną figurkę. Dostępne są także dwie aplikacje na smartfona. Littlest Pet Shop umożliwia adopcję zwierzaków i zadbanie o ponad 200 wirtualnych postaci. W grze można także rozbudowywać miasto LPS. W drugiej aplikacji, Twój Świat Littlest Pet Shopmamy możliwość zeskanowania zabawki z symbolem odcisku łapy. W tej grze Littlest Pet Shop zbiera się nagrody, dzięki którym odblokowują się dodatkowe przedmioty do stylizowania pupili i dekorowania pomieszczeń. Dla wielbicieli produktów analogowych dostępne są także puzzle gra Little Pet Shop. Większe zestawy zawierają nawet kilkaset elementów.


z19
1 - 19 z 439 ofert