SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

PWN

Wydawnictwo Naukowe PWN to jedno z najbardziej rozpoznawalnych wydawnictw w całym kraju, które nieprzerwanie od 1951 roku zajmuje się publikacją encyklopedii, słowników (zarówno polskich, jak i obcojęzycznych) oraz literatury naukowej i popularnonaukowej. 

PWN Wydawnictwo Naukowe


Do dość popularnych pozycji wydawnictwa PWN należą przede wszystkim podręczniki akademickie. Bogata działalność wydawnicza PWN przekłada się również m.in. na Wielką Encyklopedię Powszechną PWN, Encyklopedię popularną PWN oraz 30-tomową Wielką encyklopedię PWN. Istotne pozycje, które pojawiły się na rynku z inicjatywy tej marki to także Internetowa encyklopedia PWN i książkowe serie wydawnicze: Biblioteka Klasyków Psychologii, Biblioteka Współczesnych Filozofów, Biblioteka Klasycznych Filozofów oraz Wybrane Teksty z Historii Filozofii. Książki wydawnictwa PWN towarzyszą wszystkim uczniom, od najmłodszych lat, gdy rozpoczynają naukę w przedszkolu, kontynuują ją w szkole podstawowej, gimnazjum, szkole średniej, a także szlifują swoją edukację na studiach.

PWN wydawnictwo - publikacje naukowe


Wydawnictwo Naukowe PWN publikuje książki z wielu różnych dziedzin naukowych, zarówno ścisłych, jak i humanistycznych. Na Gandalf.com.pl znajdziesz lektury z zakresu nauk społecznych, humanistycznych, ekonomicznych, przyrodniczych, ścisłych, technicznych i medycznych. Jednymi z najpopularniejszych pozycji w ofercie są słowniki PWN: języka polskiego, obcojęzyczne, tematyczne i dla dzieci. W sklepie znajdziesz też encyklopedie uniwersalne i tematyczne oraz leksykony. Osobom, które chcą rozwijać swoje umiejętności językowe, polecamy publikacje do nauki angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, szwedzkiego, niderlandzkiego, norweskiego, a nawet łaciny! Z pomocą książek PWN łatwo przyswoisz nowe słówka, gramatykę i nauczysz się swobodnie komunikować.

Wydawnictwo szkolne PWN


Wydawnictwo to publikuje książki edukacyjne od stycznia 1997 roku. Specjalizuje się przede wszystkim w podręcznikach do nauki języków obcych. W 2012 roku wydawnictwo szkolne PWN zaczęło również wydawać książki do edukacji przedszkolnej, a dwa lata później Pewny Start, czyli publikacje dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Wraz z rozwojem rynku cyfrowego, marka wypuściła również podręczniki elektroniczne, interaktywną Akademię Maturalną PWN oraz platformę edukacyjną Akademia PWN.

Wydawnictwo PWN – podręczniki


Na Gandalf.com.pl znajdziesz podręczniki dla przedszkoli, szkół podstawowych, ponadpodstawowych i branżowych. Dla najmłodszych dzieci PWN przygotowało nowatorskie pakiety edukacyjne do wychowania przedszkolnego. Starszym uczniom wydawnictwo proponuje podręczniki do nauki języków obcych: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i łaciny, a także repetytoria pomagające przygotować się do egzaminu ósmoklasisty i matury. Szczególną pozycją w ofercie wydawnictwa szkolnego PWN jest seria Pewny Start dla szkół specjalnych. Podręczniki te pomagają usprawniać m.in. funkcje poznawcze czy wspierają rozwój społeczny czy emocjonalny. W sklepie Gandalf znalazły się również materiały wspierające rozwój umiejętności uczniów z problemami w nauce - Akademia pomysłów. 
... ...
Zobacz więcej produktów