Und so weiter 1 EXTRA. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klasy czwartej szkoły podstawowej - Ewa Krawczyk, Marta Kozubska, Lucyna Zastąpiło PWN - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Und so weiter 1 EXTRA. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klasy czwartej szkoły podstawowej

podręcznik

Und so weiter 1 EXTRA. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klasy czwartej szkoły podstawowej - opis produktu:

`und so weiter EXTRA 1. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klasy 4` to bogaty zbiór różnorodnych zadań językowych, przygotowany przez Martę Kozubską, Ewę Krawczyk oraz Lucynę Zastąpiło, w pełni korelujący z podręcznikiem `und so weiter EXTRA 1`.

Uczniowie znajdą tutaj ćwiczenia kształtujące wszystkie sprawności językowe, umożliwiające powtórzenie i utrwalenie materiału, w tym systematyzację poznanych na lekcji struktur leksykalno-gramatycznych.

Ponadto zawarte w zeszycie ćwiczeń zadania posiadają odnośniki do konkretnych punktów pracy językowej w podręczniku, ułatwiając uczniom poprawne powiązanie nabywanych przez nich treści lekcyjnych między podręcznikiem a zeszytem ćwiczeń.

Gry i zabawy językowe - uatrakcyjniające uczniom naukę języka niemieckiego - to dalsze komponenty zeszytu ćwiczeń `und so weiter EXTRA 1`. Należą do nich także testy językowe - zgromadzone w sekcji: Die kluge Eule prüft - jak również zadania mające na celu kształcenie umiejętności aktywnego słuchania, do których bezpłatne nagrania - w formacie mp3 - dostępne są w Strefie Ucznia na stronie internetowej: www.wszpwn.com.pl/strefa-ucznia

Systematyczna praca z zeszytem ćwiczeń `und so weiter EXTRA 1` umożliwia uczniom klasy 4. - zgodnie z wymogami podstawy programowej dla szkół podstawowych - konsekwentne ćwiczenie sprawnego i skutecznego komunikowania się w języku niemieckim.

Und so weiter 1 EXTRA. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klasy czwartej szkoły podstawowej przygotowano w wydawnictwie PWN. Pomaga w nauce języka niemieckiego.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Und so weiter 1 EXTRA. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klasy czwartej szkoły podstawowej

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.