Und so weiter 1 EXTRA. Materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klasy czwartej szkoły podstawowej - Ewa Krawczyk, Marta Kozubska, Lucyna Zastąpiło PWN - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Und so weiter 1 EXTRA. Materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klasy czwartej szkoły podstawowej

podręcznik

Und so weiter 1 EXTRA. Materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klasy czwartej szkoły podstawowej - opis produktu:

`und so weiter EXTRA 1. Materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klasy IV` to bogaty zbiór różnorodnych zadań językowych, przygotowany przez Martę Kozubską, Ewę Krawczyk oraz Lucynę Zastąpiło, który jest w pełni skorelowany z podręcznikiem `und so weiter EXTRA 1`.

Uczniowie znajdą tutaj ćwiczenia kształtujące wszystkie sprawności językowe, umożliwiające powtórzenie i utrwalenie materiału lekcyjnego, w tym systematyzację poznanych struktur leksykalno-gramatycznych.

Każde zadanie z materiałów ćwiczeniowych posiada wyraźny odnośnik do konkretnego punktu aktywności językowej w podręczniku `und so weiter EXTRA 1`, ułatwiając uczniom poprawne powiązanie nabywanych przez nich treści lekcyjnych.

W materiałach ćwiczeniowych uczeń znajdzie także gry i zabawy językowe, a w Strefie Ucznia na stronie internetowej: www.wszpwn.com.pl/strefa-ucznia bezpłatne nagrania - format mp3 - do zadań zgromadzonych w materiałach ćwiczeniowych oraz testy - Die kluge Eule prüft, jak i dalsze gry i zabawy językowe.

Und so weiter 1 EXTRA. Materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klasy czwartej szkoły podstawowej pochodzi z wydawnictwa PWN. Pomaga w nauce języka niemieckiego.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Und so weiter 1 EXTRA. Materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klasy czwartej szkoły podstawowej

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.