Wot i my 1. Po nowomu. Podręcznik do nauki języka rosyjskiego dla liceum i technikum - Małgorzata Wiatr-Kmieciak, Sławomira Wujec PWN - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Wot i my 1. Po nowomu. Podręcznik do nauki języka rosyjskiego dla liceum i technikum

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Wot i my 1. Po nowomu. Podręcznik do nauki języka rosyjskiego dla liceum i technikum, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

`Wot i my. Po nowomu` to nowa odsłona wiodącego podręcznika do języka rosyjskiego najczęściej wybieranego przez rusycystów. Nowy podręcznik uwzględnia doświadczenia i sugestie nauczycieli, którzy pracują z kursem od wielu lat.
Kurs został przygotowany specjalnie z myślą o pierwszym roczniku uczniów kończących ośmioklasową szkołę podstawową - uczących się w wariancie III.2.0 (uczniowie początkujący) i III.2 (uczniowie kontynuujący naukę języka rosyjskiego jako drugiego języka - po klasach 7 i 8).

Pierwszy tom kursu `Wot i my. Po nowomu` zapewnia optymalne dostosowanie do obu wariantów podstawy programowej, dzięki specjalnym sekcjom dla poczatkujących i kontynuujących.

Podręcznik`Wot i my. Po nowomu` 1 składa się z 25 lekcji podzielonych na pięć rozdziałów o stałej budowie, lekcji o tematyce realioznawczej, transkrypcji nagrań oraz alfabetycznego słownika rosyjsko-polskiego.

Każdy rozdział zawiera nowe atrakcyjne sekcje i rubryki:
stronę wprowadzającą w tematykę rozdziału z celami i strategiami uczenia się,
- zebrane w jednym miejscu wyjaśnienia gramatyczne wraz z przykładami i całą gamą ćwiczeń pomagają uczniom utrwalić gramatykę,
- sekcja powtórzeniowa służy kontroli i monitorowaniu postępów oraz wspiera świadomy proces uczenia się,
- pogrupowane tematycznie słownictwo oraz zwroty i wyrażenia przetłumaczone na język polski umożliwiają powtórkę materiału i skuteczną komunikację.

Największe atuty podręcznika
Przygotowuje uczniów do komunikacji w różnych sytuacjach życia codziennego dzięki autentycznym tekstom i w kontekście ciekawym dla młodzieży, np. komunikacja smsowa, forum internetowe, e-mail, chat.
Już w pierwszym tomie uczniowie ćwiczą zastosowanie języka w codziennym życiu, np. załatwianie formalności związanych z wyjazdem do Rosji lub zamawianie taxi w języku rosyjskim.
Podręcznik wprowadza gramatykę w przystępny sposób i zawiera dodatkowe objaśnienia zagadnień gramatycznych sprawiających trudności polskim uczniom.

`Wot i my. Po nowomu` kładzie duży nacisk na rozwój sprawności mówienia. Liczne dialogi i scenki sytuacyjne pomagają uczniom utrwalić nowe słownictwo w atrakcyjny i naturalny sposób.
Przybliża uczniom obyczaje i kulturę Rosji i umożliwia rozwój kompetencji interkulturowej.

Nowa Podstawa Programowa: 978/1/2019
Stara Podstawa Programowa: 981/1/2019

Wot i my 1. Po nowomu. Podręcznik do nauki języka rosyjskiego dla liceum i technikum po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa PWN. Pomaga w nauce języka rosyjskiego. Numer dopuszczenia podręcznika to: 978/1/2019. Wot i my 1. Po nowomu. Podręcznik do nauki języka rosyjskiego dla liceum i technikum jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Wot i my 1. Po nowomu. Podręcznik do nauki języka rosyjskiego dla liceum i technikum, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

3/5 ( 1 ocena )
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.