Wot i my 2. Po nowomu. Podręcznik do języka rosyjskiego dla liceum i technikum - Małgorzata Wiatr-Kmieciak, Sławomira Wujec PWN - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Wot i my 2. Po nowomu. Podręcznik do języka rosyjskiego dla liceum i technikum

podręcznik

Wot i my 2. Po nowomu. Podręcznik do języka rosyjskiego dla liceum i technikum - opis produktu:

Nowa odsłona wiodącego podręcznika do języka rosyjskiego najczęściej wybieranego przez rusycystów. Nowy podręcznik uwzględnia doświadczenia i sugestie nauczycieli, którzy pracują z kursem od wielu lat.

Kurs został przygotowany specjalnie z myślą o pierwszym roczniku uczniów kończących ośmioklasową szkołę podstawową - uczących się w wariancie III.2.0 (uczniowie początkujący) i III.2 (uczniowie kontynuujący naukę języka rosyjskiego jako drugiego języka - po klasach 7 i 8).

Pierwszy tom kursu zapewnia optymalne dostosowanie do obu wariantów podstawy programowej, dzięki specjalnym sekcjom dla początkujących i kontynuujących. Podręcznik Wot i my po-nowomu składa się z 25 lekcji podzielonych na pięć rozdziałów o stałej budowie, lekcji o tematyce realioznawczej, transkrypcji nagrań oraz alfabetycznego słownika rosyjsko-polskiego.

Każdy rozdział zawiera nowe atrakcyjne sekcje i rubryki:
- stronę wprowadzającą w tematykę rozdziału z celami i strategiami uczenia się,
- zebrane w jednym miejscu wyjaśnienia gramatyczne wraz z przykładami i całą gamą ćwiczeń pomagają uczniom utrwalić gramatykę,
- sekcja powtórzeniowa służy kontroli i monitorowaniu postępów oraz wspiera świadomy proces uczenia się,
- pogrupowane tematycznie słownictwo oraz zwroty i wyrażenia przetłumaczone na język polski umożliwiają powtórkę materiału i skuteczną komunikację.

Wot i my 2. Po nowomu. Podręcznik do języka rosyjskiego dla liceum i technikum pochodzi z wydawnictwa PWN. Pomaga w nauce języka rosyjskiego. Numer dopuszczenia podręcznika to: 978/2/2020. Wot i my 2. Po nowomu. Podręcznik do języka rosyjskiego dla liceum i technikum jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Wot i my 2. Po nowomu. Podręcznik do języka rosyjskiego dla liceum i technikum

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.