Wot i my 1. Po nowomu. Zeszyt ćwiczeń do nauki języka rosyjskiego dla liceum i technikum - Małgorzata Wiatr-Kmieciak, Sławomira Wujec PWN - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Wot i my 1. Po nowomu. Zeszyt ćwiczeń do nauki języka rosyjskiego dla liceum i technikum

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Wot i my 1. Po nowomu. Zeszyt ćwiczeń do nauki języka rosyjskiego dla liceum i technikum, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Zeszyt ćwiczeń `Wot i my 1. Po nowomu` zawiera bogaty wybór ćwiczeń utrwalających materiał leksykalny i struktury gramatyczne, wprowadzone w podręczniku. Podobnie jak podręcznik zeszyt ćwiczeń zapewnia optymalne dostosowanie do dwóch wariantów podstawy programowej (III.2.0 i III.2). Zawiera specjalne treści dla uczniów początkujących, jak i kontynuujących naukę - zadania o podwyższonym stopniu trudności. Jest to zupełnie nowy materiał ćwiczeniowy, zmieniony w 100% w stosunku do poprzedniego wydania `Wot i my`.

Zeszyt ćwiczeń `Wot i my 1. Po nowomu` to różnorodne ćwiczenia uzupełniające do podręcznika i wspierające pracę nad wszystkimi elementami komunikacji. Zadania podzielone są na grupy ćwiczeń leksykalnych, gramatycznych i komunikacyjnych. Na końcu każdego rozdziału w zeszycie ćwiczeń uczeń znajdzie test do samooceny (wraz z kluczem odpowiedzi), który pomaga powtórzyć materiał i rozwija umiejętność samodzielnego uczenia się.

Nagrania (w formacie mp3) do zadań z zeszytu ćwiczeń dostępne bezpłatnie w Strefie ucznia na www.wszpwn.com.pl

Wot i my 1. Po nowomu. Zeszyt ćwiczeń do nauki języka rosyjskiego dla liceum i technikum po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, przygotowano w wydawnictwie PWN. Pomaga w nauce języka rosyjskiego. Wot i my 1. Po nowomu. Zeszyt ćwiczeń do nauki języka rosyjskiego dla liceum i technikum jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Wot i my 1. Po nowomu. Zeszyt ćwiczeń do nauki języka rosyjskiego dla liceum i technikum, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.