SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Wszystkie kategorie

Matematyka – klasa 3 podstawowa

Czy Twoje dziecko potrzebuje pomocy w odrabianiu zadań z matematyki? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – nasze ćwiczenia matematyczne – klasa 3 podstawowa. Wiemy, że nauka matematyki może być czasami trudna i frustrująca, ale nie musi tak być! Na Gandalf.com.pl mamy szeroki zakres materiałów do matematyki, które mają na celu pomóc uczniom oraz przygotować ich przed następnymi trudniejszymi zadaniami. Nauka przez zabawę to najlepszy sposób, aby zachęcić najmłodszych uczniów do działania. Przekonasz się, jak szybko Twoje dziecko opanuje materiał dzięki naszym ćwiczeniom z matematyki – klasa 3. Najlepsze jest to, że nasze zbiory zadań są zgodne z obowiązującą podstawą programową. Możesz spać spokojnie, wiedząc, że Twoje dziecko otrzymuje od nas najlepszą możliwą edukację. Jeśli Cię zainteresowaliśmy i chciałbyś dowiedzieć się więcej, zajrzyj do naszej oferty podręczników do szkoły podstawowej.

Matematyka klasa 3 podstawowa – podręczniki

Dzięki naszym podręcznikom – matematyka klasa 3 podstawowa, Twoje dziecko będzie miało wszystko, czego potrzebuje, aby odnieść sukces na lekcji matematyki, a co najważniejsze bez problemu poradzi sobie z trudniejszymi zadaniami w kolejnych latach nauki. W naszych zbiorach zadań znajdują się ćwiczenia z matematyki dla klasy 3, które obejmują zagadnienia takie jak: geometria, dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie. Pozwolą w przystępny sposób zdobywać wiedzę, która z pewnością zainteresuję Twoje dziecko, a przy tym nie znudzą nadmiarem informacji. Zadania zostały wzbogacone o przejrzyste ilustracje, precyzyjne wykresy i dodatkowe komentarze, a nade wszystko prostego języka, który zrozumie każdy uczeń klasy 3 niezależnie od poziomu wiedzy, jakim dysponuje.  Nasze materiały mają na celu pomóc uczniom w nauce i zrozumieć podstawowe pojęcia matematyczne. 

Ćwiczenia do matematyki klasa 3 – zeszyty ćwiczeń

Na Gandalf.com.pl znajdziesz zeszyty ćwiczeń do matematyki – klasa 3, które pomogą trzecioklasistom nabyć podstawowych umiejętności matematycznych. Każda książka zawiera różnorodne ćwiczenia, które są starannie dobrane do potrzeb ucznia. Dzięki naszym zeszytą ćwiczeń – matematyka klasa 3 możesz mieć pewność, że Twoje dziecko otrzymuje najlepszy możliwy instruktaż, jako rodzic możesz śledzić postępy swoich pociech, przechodząc z nimi przez każdy poziom trudności. Ćwiczenia matematyczne – klasa 3 uczą nie tylko liczenia, ale też myślenia i wnioskowania. Wykorzystują użyteczność matematyki w życiu codziennym, co motywuje dzieci do wykonywania zadań. Dodatkowo nasze zbiory ćwiczeń – matematyka klasa 3 uczą różnych sposobów rozwiązywania zadań tekstowych, co sprzyja rozwijaniu samodzielności myślenia dzieci. Dzieci rozwijają logiczne i strategiczne myślenie dzięki zadaniom, w których uczeń sam musi dostrzec problem matematyczny. Nasza strona internetowa zawiera duży zasób materiałów edukacyjnych dla uczniów rodziców i nauczycieli. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą Materiały pomocnicze. Nauka nie musi być nudna – powinna być fascynująca!

Ćwiczenia matematyka klasa 3 – karty pracy

W naszym sklepie internetowym znajdziesz ciekawe zbiory ekscytujących ćwiczeń matematycznych – klasa 3 takich jak- karty pracy, które zostały zaprojektowane specjalnie dla uczniów klas trzecich. To doskonały sposób na pomoc pociechom w nauce matematyki. Ćwiczenia matematyczne – klasa 3 zapewnią Twojemu dziecku łatwą i przyjemną naukę matematyki. Dodatkowo wzmocnią umiejętności nabyte w szkole, dlatego są doskonałym narzędziem do wykorzystania w domu. Książka zawiera wszystkie działy tematyczne, dzięki czemu trzecioklasista opanuje sprawne posługiwanie się liczbami i sprawnego wykonywania na nich działań. Karty pracy – ćwiczenia do matematyki klasa 3 zostały przygotowane z wielką dbałością o właściwy metodycznie sposób realizacji materiału. Dlatego też znajdują się tutaj głównie zadania tekstowe odnoszące się do codziennej rzeczywistości, a także zadania graficzne do uzupełnienia, rysunki itp. Wystarczy rozwiązywać systematycznie zadania, by stać się orłem z matematyki. Zobacz jakie to proste!


... ...
szkoła podstawowa
klasa 3
matematyka
Zobacz więcej produktów