SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Język angielski klasa 3 szkoła podstawowa – nauka języka angielskiego

Trzecia klasa szkoły podstawowej to dla dzieci ważny etap edukacji. To właśnie wtedy kończy się etap nauczania początkowego. Pod koniec roku szkolnego dzieci czeka pierwszy poważny test wiedzy - sprawdzian kompetencji trzecioklasisty. Aby gładko przejść przez to wyzwanie, dzieci potrzebują odpowiednich materiałów naukowych, takich jak podręcznik do angielskiego klasa 3 podstawowa oraz język angielski klasa 3 szkoła podstawowa - zeszyty ćwiczeń. Nauczyciele języka angielskiego zazwyczaj sięgają po pozycje, stanowiące kontynuację toku nauczania z klasy pierwszej i drugiej. Dzięki temu uczniowie mają gwarancję rzetelnego przerobienia całości materiału wymaganego w programie nauczania. Propozycje Gandalf.com.pl z kategorii angielski klasa 3 podstawowa to nie tylko pewność zgodności z wytycznymi, ale także forma dostosowana do wieku dzieci. Podręczniki oraz zeszyty ćwiczeń posiadają atrakcyjną oprawę graficzną, oraz treści ułożone tak, aby trzecioklasista przyswajał je bez problemu i z przyjemnością. Warto sięgnąć także po pozycje dodatkowe: materiały multimedialne, fiszki oraz karty pracy, które pomogą w przyswojeniu podstaw programowych języka angielskiego. 

Język angielski klasa 3 szkoła podstawowa – podręczniki

O tym, jak ważna jest nauka języka angielskiego, przekonujemy się już w pierwszych latach edukacji. Podręcznik do angielskiego klasa 3 podstawowa  to niezbędne narzędzie dla dziecka, które uczy się nowego języka. Poziom trudności został dostosowany tak, aby pasować do toku nauczania początkowego. Nie zapominajmy również o tym, że dzieci w trzeciej klasie szkoły podstawowej wciąż lubią zabawę i kolory. Wygląd podręczników do języka angielskiego klasa 3 szkoła podstawowa  jest atrakcyjny i zachęca do nauki. Sięgając po pozycje dostępne na Gandalf.com.pl, w tym także te rekomendowane, masz pewność, że Twoja pociecha ma przed sobą najlepsze możliwe pomoce naukowe. Dzięki nim początki przygody z językiem angielskim zaowocują w zdobytą wiedzę i najlepsze oceny w dzienniku. 

Język angielski klasa 3 szkoła podstawowa – zeszyty ćwiczeń

Każdy, kto uczy się języka angielskiego, wie, jak ważna jest praktyka. Także dla dzieci to jeden z najistotniejszych elementów poznawania języka. Teoria jest ważna, ale to ćwiczenia często sprawiają prawdziwą frajdę, wreszcie można się wykazać. Zeszyty ćwiczeń język angielski klasa 3 szkoła podstawowa to niezbędne uzupełnienie podręczników, zarówno do pracy na lekcjach, jak i w domu. Różnorodne ćwiczenia, dostosowane do wieku i podstawy programowej pozwolą dziecku utrwalić i poszerzyć wiedzę zdobytą podczas lekcji. Atrakcyjna, kolorowa i zabawna forma ćwiczeń sprawi, że trzecioklasista naukę będzie traktować jak najlepszą zabawę. Z Gandalf.com.pl angielski 3 klasy podstawówki to sama przyjemność. Trzymamy za Was kciuki i życzymy samych piątek!


... ...
szkoła podstawowa
klasa 3
język angielski
Zobacz więcej produktów