Podręczniki do plastyki klasa 3 szkoła podstawowa | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Podręczniki do plastyki klasa 3 szkoła podstawowa

Najwięksi światowi twórcy zaczynali naukę swojego warsztatu od najmłodszych lat. Zanim jednak pójdziemy w ich ślady, potrzebna będzie chęć wyrażania emocji poprzez zajęcia manualne. Na plastyce w klasie 3 podstawowej uczniowie kształcą umiejętności rysowania, wycinania oraz konstruowania. Z podręcznikami od Gandalfa nauka plastyki i techniki nie będzie nudna. Każdy może sprostać wymaganiom zawartych w nich projektów.

Podręczniki do plastyki klasa 3 podstawowa

Niezależnie od tego czy dziecko marzy o zawodzie malarza, twórcy grafiki w grach komputerowych czy architekta, dzięki podręcznikom do plastyki klasy 3 podstawowej wykształci przydatne podstawy.  Zainteresowanie ucznia gwarantują dobrze przygotowane projekty do wykonania. Bogata paleta barw, proste polecenia oraz forma graficzna, to cechy książek do plastyki klasy 3 podstawowej. Nie może zabraknąć również treści teoretycznych. Całość stanowi wstęp do wiedzy o sztuce. Kto wie, może w przyszłości będziemy podziwiać dzieła nowego, polskiego twórcy? 


W tej kategorii znajdziesz Podręczniki do plastyki klasa 3 szkoła podstawowa. Liczba produktów to: 1 - w bardzo korzystnych cenach! Atrakcyjne materiały dydaktyczne kupisz w Gandalf.com.pl z rabatami sięgającymi 8%. Nowoczesne książki napisane są przystępnym językiem i mają atrakcyjną szatę graficzną.
z1
szkoła podstawowa
klasa 3
plastyka
 • -10%
  Lokomotywa klasa 3. Plastyka
  M. Dobrowolska niedostępny 11,07 zł 12.30
 • -10%
  Tropiciele Klasa 3 Karty plastyczne
  Lidia Frydzińska-Świątczak niedostępny 13,60 zł 15.11
 • -10%
  Plastyka
  Barbara Jaglarz niedostępny 20,42 zł 22.69
1 - 1 z 4 ofert