Podręczniki do plastyki klasa 3 szkoła podstawowa | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Podręczniki do plastyki klasa 3 szkoła podstawowa

Najwięksi światowi twórcy zaczynali naukę swojego warsztatu od najmłodszych lat. Zanim jednak pójdziemy w ich ślady, potrzebna będzie chęć wyrażania emocji poprzez zajęcia manualne. Na plastyce w klasie 3 podstawowej uczniowie kształcą umiejętności rysowania, wycinania oraz konstruowania. Z podręcznikami od Gandalfa nauka plastyki i techniki nie będzie nudna. Każdy może sprostać wymaganiom zawartych w nich projektów.

Podręczniki do plastyki klasa 3 podstawowa

Niezależnie od tego czy dziecko marzy o zawodzie malarza, twórcy grafiki w grach komputerowych czy architekta, dzięki podręcznikom do plastyki klasy 3 podstawowej wykształci przydatne podstawy.  Zainteresowanie ucznia gwarantują dobrze przygotowane projekty do wykonania. Bogata paleta barw, proste polecenia oraz forma graficzna, to cechy książek do plastyki klasy 3 podstawowej. Nie może zabraknąć również treści teoretycznych. Całość stanowi wstęp do wiedzy o sztuce. Kto wie, może w przyszłości będziemy podziwiać dzieła nowego, polskiego twórcy? 


W tej kategorii znajdziesz Podręczniki do plastyki klasa 3 szkoła podstawowa. Liczba produktów to: 1 - w bardzo korzystnych cenach! Nowoczesne książki napisane są przystępnym językiem i mają atrakcyjną szatę graficzną.

z1
szkoła podstawowa
klasa 3
plastyka
  • Lokomotywa klasa 3. Plastyka
    M. Dobrowolska niedostępny 12,30 zł
  • Tropiciele Klasa 3 Karty plastyczne
    Lidia Frydzińska-Świątczak niedostępny 15,11 zł
  • Plastyka
    Barbara Jaglarz niedostępny 22,69 zł
z1