SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Wszystkie kategorie

Język angielski klasa 3 szkoły podstawowej – ćwiczenia

Pierwsze lata nauki w szkole podstawowej, to bardzo intensywny czas dla wszystkich dzieci, ponieważ zaczynają one dopiero stawiać kroki na drodze edukacji. Podręczniki dla dzieci uczących się w klasach 1-3 szkoły podstawowej, muszą więc być do nich jak najlepiej dostosowane, aby nie zanudzić ich nadmiarem informacji, szczególnie jeśli chodzi o języki obce, które w dzisiejszych czasach są wręcz niezbędne. Dlatego najlepszym wyborem dla Twojego dziecka będą podręczniki do angielskiego – 3 klasa, z Gandalf.com.pl. Zapoznaj się z naszą ofertą ćwiczeń z angielskiego – 3 klasa i przekonaj się sam!

J. angielski klasa 3 podstawowa – zadania

Nasze ćwiczenia z angielskiego klasa 3 są pełne ekscytujących zadań, które sprawią, że nauka stanie się dla Twojego dziecka zabawna i wciągająca. Dzięki odpowiednim zestawom ćwiczeń trzecioklasiści nauczą się podstaw języka angielskiego, w sposób, który sprawi, że z przyjemnością będą podejmowali się trudniejszych zadań w kolejnych latach nauki. Ćwiczenia z języka angielskiego do klasy 3 zostały starannie przygotowane, przez doświadczonych nauczycieli, dzięki czemu dzieci z łatwością przyswoją wiedzę, zdobytą w czasie zajęć szkolnych.

Ćwiczenia z angielskiego – klasa 3

Nauka przez zabawę, to najlepszy sposób na zachęcenie najmłodszych uczniów do działania. Dzięki naszym ćwiczeniom z angielskiego – klasa 3 dzieci mogą uczyć się języka za pośrednictwem piosenek, wierszyków, kolorowanek i zabawnych tekstów, które zapamiętają na długo. Dzięki temu szybciej przyswoją podstawy gramatyki języka angielskiego i nauczą się słownictwa. Wszystkie zbiory ćwiczeń z języka angielskiego – klasa 3, są zgodne z obowiązującą podstawą programową. Zapoznaj się z naszą ofertą i spraw, że Twoje dziecko pokocha naukę języków od najmłodszych lat!

Angielski 3 klasa podstawówki – ćwiczenia

Angielski 3 klasa podstawówki – ćwiczenia to zbiory zadań, które w angażujący sposób wprowadzą Twoje dziecko w świat języków obcych. Zawierają one mnóstwo zabawnych i wciągających ćwiczeń, które pomogą trzecioklasistom w krótkim czasie opanować podstawy języka. Co więcej, są do nich dołączane materiały dodatkowe takie jak płyty CD i kody do internetowych plików audio, dzięki którym szybko oswoją się z brzmieniem nowych słów i szykiem wyrazów w zdaniach. Ćwiczenia z angielskiego – klasa 3 będą świetnym początkiem nauki języka dla Twojego dziecka.

Angielski 3 klasa podstawówki – ćwiczenia i zabawa

Nasze ćwiczenia z angielskiego – klasa 3 zostały zaprojektowane tak, aby sprawiać dzieciom frajdę, równocześnie dając im merytoryczne podstawy języka angielskiego. Ćwiczenia dla trzecioklasistów nauczą Twoje dziecko nowych słów i zwrotów poprzez żywe dialogi, wierszyki, piosenki, gry i proste teksty w języku angielskim. Dzięki ćwiczeniom z angielskiego klasy 3 dzieci pokochają naukę języków obcych i będą chętnie kontynuowały ją w kolejnych latach.


... ...
szkoła podstawowa
klasa 3
język angielski
Zobacz więcej produktów