SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Poznaję Jezusa. Podręcznik do religii dla klasy 3 szkoły podstawowej

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

podręcznik

Wydawnictwo Jedność
Nr dopuszczenia: AZ-1-01/18
Data wydania 2022
ISBN 9788381446822
  • Dostępność niedostępny
  • Karta30 promocja z Inpost Pay

Opis produktu:

Poznaję Jezusa 3 to innowacyjny podręcznik do nauki katechezy opracowany przez panią Elżbietę Kondrak wraz z księdzem Krzysztofem Mielnickim. Publikacja przeznaczona jest dla uczniów trzeciej klasy szkoły podstawowej, choć również dobrze sprawdzi się w nauczaniu indywidualnym. Cel podręcznika? Poznać Jezusa!

Poznaję Jezusa. Podręcznik do religii dla klasy 3 szkoły podstawowej - przystępna nauka wiary


Poznaję Jezusa 3 to liczący nieco ponad sto stron podręcznik do nauki katechezy na początkowych szczeblach edukacji. W swoim repertuarze zawiera sześćdziesiąt ważnych tematów przedstawionych w przystępnej, wzbogaconej o ilustracje formie. To niezwykle istotne w przygotowaniu uczniów do pierwszego spotkania z Chrystusem w sakramencie Eucharystii oraz spowiedzi świętej. Nie będą w tym sami - przez całą drogę towarzyszyć im będą Basia i Krzyś; protagoniści i główni bohaterowie Poznaję Jezusa 3 Za pomocą dwójki rówieśników, nauka od razu stanie się przyjemnością.

Podręcznik do katechezy dla 3 klasy podstawówki Poznaję Jezusa w najświętszym sakramencie


Nie sposób nie wspomnieć o efektywnych rozwiązaniach, zaprezentowanych w podręczniku Poznaję Jezusa 3. Zawiera on kilka kluczowych elementów przydatnych w usystematyzowaniu zdobytej wiedzy: Zastanów się, Zapamiętaj, Zaśpiewaj, Pamiętnik, Mały Katechizm oraz istotną informację umieszczoną w rysunku laptopa. Na końcu publikacji możemy za to natrafić na zbiór pieśni i piosenek idealnych nie tylko na zakończenie lekcji, ale także na śpiewanie we własnym zakresie.
Nie zwlekaj i zamów swój egzemplarz już dziś!

Nowy podręcznik do nauczania religii w klasie III szkoły podstawowej nr AZ-13-01/18-KI-14/22, zgodny z programem AZ-1-01/18 z dnia 19.09.2018
S
Szczegóły
Dział: Podręczniki szkolne
Wydawnictwo: Jedność
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2022
Wymiary: 162x235
Liczba stron: 160
Nr dopuszczenia: AZ-1-01/18

RECENZJE - Podręcznik - Poznaję Jezusa. Podręcznik do religii dla klasy 3 szkoły podstawowej

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: