Podręczniki i książki do szkoły branżowej I stopnia | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Podręczniki do szkoły branżowej i stopnia

W Gandalfie dbamy o ofertę wyposażoną we wszystkie podręczniki do szkoły branżowej oraz pozostałe książki do szkoły branżowej, takie jak testy i materiały do egzaminów. Część pozycji dostosowana jest do nowej podstawy programowej, która zakłada możliwość zdobycia zawodowego doświadczenia już po podstawówce, podczas gdy reszta przygotowana została z myślą o nauczaniu po gimnazjum. Podręczniki dla szkoły branżowej 1 stopnia mają zadanie przygotować uczniów do kształcenia zawodowego.

Szkoła branżowa podręczniki i ich różnorodność

Należy pamiętać, że podręczniki do szkoły branżowej I stopnia to gama produktów szersza od materiałów dedykowanych do liceów. Wśród nich są książki do przedmiotów ścisłych, humanistycznych oraz specjalistycznych. Mogą się one różnić w zależności od profilu placówki. Książki do szkoły branżowej mogą dotyczyć bowiem przedmiotów zawodowych. Podręczniki do przedmiotów zawodowych odnoszą się do konketnych zagadnień, takich jak na przykład techniki żywienia, bezpieczeństwo i higiena pracy, rysunek techniczny czy szablony przydatne we fryzjerstwie. Nie przejmuj się jednak, nasza wyszukiwarka i podział na kategorie pomogą z łatwością odnaleźć potrzebne produkty.

Książki do szkoły branżowej – jak je znaleźć?

Oferujemy podręczniki dla szkoły branżowej 1 stopnia w świetnych cenach i nieustannie przeszukujemy ofertę wydawnictw w poszukiwaniu nowości i potrzebnych do rozwoju pozycji. Dlatego też zarówno licealiści, jak i studenci szkół branżowych znajdą u nas wszystko czego potrzebują. Wyszukiwarka podręczników do szkoły branżowej, podział książek do szkoły branżowej na kategorie czy dokładne opisy przy każdym z produktów pomogą w wygodnym dokonaniu zakupów. Dla bardziej wymagających przygotowaliśmy również dodatkowe możliwości wyszukiwania po rodzaju szkoły i klasy, jak również wyszukiwarkę obsługującą numery dopuszczenia. Dzięki temu podręczniki do szkoły branżowej I stopnia znajdziesz u nas łatwo i wygodnie, a przy większych zamówieniach otrzymasz od nas darmową dostawę.


W tej kategorii znajdziesz Podręczniki i książki do szkoły branżowej I stopnia. Liczba produktów to: 403 - w bardzo korzystnych cenach! Atrakcyjne materiały dydaktyczne kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 50%. Kupisz tutaj między innymi Odkrywamy na nowo. Edukacja dla bezpieczeństwa Podręcznik Szkoły ponadgimnazjalne, Bezpieczeństwo i higiena pracy. Podręcznik do nauki zawodu, To się czyta! Podręcznik do języka polskiego dla 1 klasy branżowej szkoły pierwszego stopnia. Nowoczesne książki napisane są przystępnym językiem i mają atrakcyjną szatę graficzną.
image

Egzaminy zawodowe: testy

więcej

z25
szkoły branżowe I stopnia
z25