To się liczy! Podręcznik do matematyki ze zbiorem zadań dla klasy 2 branżowej szkoły I stopnia - Wojciech Babiański, Karolina Wej NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

To się liczy! Podręcznik do matematyki ze zbiorem zadań dla klasy 2 branżowej szkoły I stopnia

podręcznik

To się liczy! Podręcznik do matematyki ze zbiorem zadań dla klasy 2 branżowej szkoły I stopnia - opis produktu:

Podręcznik `To się liczy!` do matematyki dla klasy 2 branżowej szkoły I stopnia pokazuje uczniowi, że umiejętności matematyczne są wykorzystywane w różnych dziedzinach życia.

Przedstawia praktyczne wykorzystanie matematyki dzięki licznym nawiązaniom do różnych zawodów, o których mowa w zadaniach i lekcjach branżowych oraz w elementach `To się liczy!`.
Przybliża zagadnienia z życia codziennego, takie jak wypełnianie formularzy PIT, obliczanie zysku w firmie czy stosowanie skali na planach mieszkań.
Pokazuje zastosowanie różnorodnych i przydatnych obliczeń rachunkowych.
Rozwija matematyczne zainteresowania uczniów dzięki dodatkowym zadaniom kształcącym różne umiejętności matematyczne, zamieszczonym na końcu podręcznika w zbiorze zadań.
Wprowadza w świat logiki matematycznej dzięki elementowi `To jest dowód`.
Ułatwia uczenie się dzięki atrakcyjnej szacie graficznej, przejrzystemu układowi treści oraz dużej liczbie wykresów, tabel i rysunków geometrycznych.
Umożliwia utrwalanie wiedzy za pomocą zestawów powtórzeniowych na końcu każdego rozdziału.
Jest dostosowany do percepcji ucznia dzięki zastosowanym rozwiązaniom dydaktycznym, m.in.: treściom podzielonym na krótkie rozdziały, stałej, uporządkowanej strukturze każdego tematu, przykładom rozwiązanym krok po kroku i skorelowanym z nimi ćwiczeniom, odpowiedziom do zadań.

To się liczy! Podręcznik do matematyki ze zbiorem zadań dla klasy 2 branżowej szkoły I stopnia pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Szkoły branżowe I stopnia / Klasa 2 po podstawówce / Matematyka. To się liczy! Podręcznik do matematyki ze zbiorem zadań dla klasy 2 branżowej szkoły I stopnia jest częścią serii To się liczy!. Numer dopuszczenia podręcznika to: 967/02/2020. To się liczy! Podręcznik do matematyki ze zbiorem zadań dla klasy 2 branżowej szkoły I stopnia jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Tego samego autora

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
To się liczy! Podręcznik do matematyki ze zbiorem zadań dla klasy 2 branżowej szkoły I stopnia

5/5 ( 1 ocena )
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.