Matematyka 2. Podręcznik do zasadniczych szkół zawodowych - Leokadia Wojciechowska, Karol Szymański, Maciej Bryński WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Matematyka 2. Podręcznik do zasadniczych szkół zawodowych

podręcznik

Matematyka 2. Podręcznik do zasadniczych szkół zawodowych - opis produktu:

Podręcznik został przygotowany zgodnie z nową podstawą programową kształcenia matematyki w zasadniczych szkołach zawodowych. Część druga składa się z pięciu rozdziałów: 1. Funkcja kwadratowa; 2. Trygonometria; 3. Stereometria; 4. Proporcjonalność; 5. Elementy statystyki opisowej.

Najważniejsze atuty naszego podręcznika:

duża liczba zadań daje pewność, że uczeń wyćwiczy potrzebne umiejętności bez potrzeby korzystania z dodatkowych materiałów;
jest napisany przystępnym, prostym językiem, co ułatwia naukę na lekcjach i w domu;
ciekawe zadania i przykłady pozwalają zauważyć i docenić przydatność matematyki w życiu codziennym i w nauce różnych zawodów.

Matematyka 2. Podręcznik do zasadniczych szkół zawodowych pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Szkoły branżowe I stopnia / Klasa 2 po podstawówce / Matematyka. Numer dopuszczenia podręcznika to: 580/2/2013. Matematyka 2. Podręcznik do zasadniczych szkół zawodowych jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Matematyka 2. Podręcznik do zasadniczych szkół zawodowych

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 13 ocen )
 • 5
  10
 • 4
  0
 • 3
  2
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: