SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Przedmioty zawodowe klasa 3 liceum i technikum po szkole podstawowej

Kategoria przedmiotów zawodowych jest niezwykle obszerna i skonkretyzowana na uczniów 4-letnich liceów i 5-letnich techników. Wśród nich znajdziemy książki do nauki programowania, ekonomii, obsługi pojazdów mechanicznych i wielu innych. Sprawdź kategorię: przedmioty zawodowe klasa 3 liceum i technikum po szkole podstawowej na Gandalf.com.pl.

Przedmioty zawodowe klasa 3 liceum po podstawówce

Dobrze opracowane materiały dydaktyczne i podręczniki do nauki przedmiotów zawodowych – klasa 3 liceum po podstawówce pozwolą Ci przygotować się do egzaminu zawodowego.

Organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych… to podręcznik, dzięki któremu poznasz zagadnienia odnoszące się do tworzenia dokumentacji obsługi i naprawy pojazdów, przyjrzysz się wzorom poszczególnych dokumentów i dowiesz się, dlaczego ich stosowanie w warsztacie samochodowym jest konieczne.

Ekonomia dla licealistów to z kolei książka, która zobrazuje Ci dziedzinę mikro- i makroekonomii. Przystępnie napisany podręcznik odnosi się do budowy gospodarki rynkowej w Polsce, ale przede wszystkim wyjaśnia funkcjonowanie zjawisk ekonomicznych w ich wzajemnym związku.

Przedmioty zawodowe klasa 3 technikum po podstawówce

Realizowane lekcje pomogą Ci zrozumieć nawet najtrudniejsze zagadnienia odnoszące się do kształcenia zawodowego. Przedmioty zawodowe klasa 3 technikum po podstawówce są naprawdę różne. Możesz nauczyć się przygotowywać imprezy i świadczyć usługi turystyczne lub też projektować, programować i testować aplikacje. W ofercie sklepu internetowego Gandalf.com.pl znajdują się najlepsze książki do nauki przedmiotów zawodowych klasa 3 liceum i technikum po szkole podstawowej, a opracowane są w przejrzysty sposób i opisane zrozumiałym językiem.


... ...
liceum i technikum
klasa 3
przedmioty zawodowe