SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Język rosyjski klasa 3 liceum i technikum po szkole podstawowej

Cykl podręczników do nauki języka rosyjskiego – klasa 3 liceum i technikum po szkole podstawowej stworzono dla uczniów 4-letnich liceów i 5-letnich techników. Poszczególne opracowania dostosowane są do nowej podstawy programowej, a także zawierają materiał i ćwiczenia na różnym poziomie trudności. Sprawdź ofertę sklepu internetowego Gandalf.com.pl w kategorii: język rosyjski klasa 3 liceum i technikum po szkole podstawowej.

Język rosyjski klasa 3 liceum po podstawówce

Książki do języka rosyjskiego klasa 3 liceum po podstawówce opierają się na dydaktyce komunikacyjnej. Założeniem metodyczno-dydaktycznym cyklu podręczników jest prezentowanie języka w realnych kontekstach komunikacyjnych.

Rzetelnie opracowane tematy są urozmaicone dzięki materiałom kulturoznawczym oraz zagadnieniom odnoszącym się do realiów współczesnych nastolatków. W trakcie nauki języka rosyjskiego – klasa 3 technikum po podstawówce uczniowie mają okazję nauczyć się rozumieć ze słuchu oraz rozumieć teksty pisane i czytane. W książkach znajdują się także testy i zadania, które mają weryfikować zdobywaną wiedzę i będą przydatne w trakcie powtórzeń do sprawdzianu.

Najlepsze podręczniki do nauki języka rosyjskiego klasa 3 liceum i technikum po szkole podstawowej na Gandalf.com.pl

Materiał leksykalny w podręcznikach do języka rosyjskiego klasa 3 liceum i technikum po szkole podstawowej wprowadzany jest metodą bezpośrednią, czyli za pomogą wizualizacji, parafraz, definicji, nagrań i tym podobne. W książkach znajdują się także zadania gramatyczne, które opracowano w taki sposób, by uczniowie mogli samodzielnie formułować reguły gramatyczne.

Kształcenie w zakresie języka rosyjskiego – klasa 3 liceum i technikum po szkole podstawowej opiera się także na materiałach fakultatywnych, to znaczy na listach przydatnych zwrotów, ćwiczeniach fonetycznych, tabelach gramatycznych, tekstach okolicznościowych.  Razem z Gandalf.com.pl możesz poznać kulturę, język i literaturę rosyjską.


... ...
liceum i technikum
klasa 3
język rosyjski