Projektowanie, programowanie i testowanie aplikacji. Kwalifikacja INF.04. Podręcznik do nauki zawodu technik programista. Część 2 - PRACA ZBIOROWA WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne -
Ulubione
Kategorie

Projektowanie, programowanie i testowanie aplikacji. Kwalifikacja INF.04. Podręcznik do nauki zawodu technik programista. Część 2 (miękka)

(reforma 2019)

podręcznik

Projektowanie, programowanie i testowanie aplikacji. Kwalifikacja INF.04. Podręcznik do nauki zawodu technik programista. Część 2, (reforma 2019) - opis produktu:

Podręcznik dla techników programistów poświęcony programowaniu aplikacji.

Zawiera informacje dotyczące zasad obowiązujących podczas programowania obiektowego, wykorzystywania środowiska programistycznego dla obiektowych aplikacji konsolowych, stosowania operatorów, instrukcji, bibliotek języków programowania, definiowania klas i konstruktorów, programowania obsługi wyjątków.

Ułatwia zrozumienie kwestii związanych z projektowaniem desktopowych aplikacji okienkowych, wykorzystywaniem środowiska IDE, RAD i frameworków oraz programowaniem aplikacji okienkowych. Wyjaśnia, jak wykorzystać środowisko programistyczne dla aplikacji mobilnych, jakie zasady obowiązują podczas ich programowania.

Dzięki korzystaniu z podręcznika przyszły technik programista zdobędzie informacje o przeprowadzaniu walidacji kodu programu i testów oraz dokumentowaniu aplikacji. Liczne zrzuty ekranowe i schematy ułatwią uczniowi zrozumienie opisanych treści.

Sprawdź pozostałą ofertę do nauki zawodu http://sklep.wsip.pl/technik-programista/

Projektowanie, programowanie i testowanie aplikacji. Kwalifikacja INF.04. Podręcznik do nauki zawodu technik programista. Część 2 (reforma 2019), pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Przedmioty zawodowe. Projektowanie, programowanie i testowanie aplikacji. Kwalifikacja INF.04. Podręcznik do nauki zawodu technik programista. Część 2 jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Projektowanie, programowanie i testowanie aplikacji. Kwalifikacja INF.04. Podręcznik do nauki zawodu technik programista. Część 2, (reforma 2019)

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.