Chemia klasa 3 liceum i technikum po szkole podstawowej | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Chemia klasa 3 liceum i technikum po szkole podstawowej

Zbiór książek do chemiiklasa 3 liceum i technikum po szkole podstawowej to nie tylko potrzebne podręczniki opracowane w zgodzie z nową podstawą programową, ale również różnego typu zbiory zadań, karty pracy i zbiory maturalne. Książki do chemii klasa 3 liceum i technikum po szkole podstawowej zostały stworzone dla uczniów, którzy rozpoczęli naukę chemii na poziomie podstawowym lub rozszerzonym w 4-letnich liceach i 5-letnich technikach. Sprawdź ofertę Gandalf.com.pl i skompletuj wyprawkę szkolną na nowy rok.

Chemia klasa 3 liceum po podstawówce

Nim wybierzesz odpowiedni podręcznik do nauki chemii: klasa 3 liceum po szkole podstawowej lub też książkę do chemii w technikum, sprawdź, dla jakiego poziomu kształcenia dane publikacje realizują materiał. Podręczniki do chemii klasa 3 technikum po podstawówce oraz książki do liceum na poziomie podstawowym wypełnione są najważniejszymi zagadnieniami z dziedziny chemii, poziom rozszerzony opisuje także zjawiska, których znajomość wymagana jest, chociażby w trakcie egzaminu maturalnego.

Chemia klasa 3 liceum po podstawówce – zbiory zadań

Chemia dla klasy 3 liceum i technikum po szkole podstawowej to nie tylko podręczniki, ale także materiały pomocnicze, które są opracowywane w zgodzie z wiedzą, zdobywaną przez uczniów czteroletnich liceów ogólnokształcących i pięcioletnich techników. Zbiory zadań i karty pracy przydadzą się osobom, które wybierają się na studia medyczne bądź chemiczne, dlatego chcą jak najlepiej przygotować się do matury.

Poszczególne zadania układane są tematycznie w stosunku do działów zawartych w podręcznikach, a także zachowują rosnący stopień trudności. Sprawdzą się dla każdego poziomu kształcenia. Praktyczna nauka chemii w klasie 3 liceum i technikum po szkole podstawowej ułatwia zrozumienie wprowadzanych zagadnień, a wszystko dzięki zadaniom projektowym i doświadczeniom chemicznym. Uporządkuj wiedzę i zdobądź praktyczne umiejętności dzięki podręcznikom i zbiorom zadań, znajdującym się w kategorii chemia: klasa 3 liceum i technikum po szkole podstawowej na Gandalf.com.pl.


Rozpocznij przygotowania do matury i wybierz odpowiednie materiały dydaktyczne zgodne z najnowszą podstawą programową. W kategorii Chemia klasa 3 liceum i technikum po szkole podstawowej liczba produktów to: 15 - a wszystkie książki oferujemy w przystępnych cenach. Podręczniki i zbiory zadań kupisz na Gandalf.com.pl ze zniżkami nawet do 20%. W nauce pomogą na przykład: To jest chemia 2. Chemia organiczna. Karty pracy + karty laboratoryjne dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, To jest chemia 2. Chemia organiczna. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy. Nowoczesne wydania podręczników i innych materiałów dydaktycznych napisane są zrozumiałym językiem i mają atrakcyjną szatę graficzną.

z1
liceum i technikum
klasa 3 po podstawówce
chemia
z1