SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Język angielski w 4 klasie 

Witamy na Gandalf.com.pl w kategorii Klasa 4 - język angielski. Znajdziesz tutaj szeroki wybór produktów: język angielski klasa 4 – podręcznik oraz język angielski klasa 4 – zeszyt ćwiczeń. Książki są opracowane przez specjalistów tak, aby spełniały wymagania programu nauczania i miały poziom trudności odpowiedni dla czwartoklasistów. Życzymy sukcesów w nauce i oczywiście samych piątek!

Klasa 4 – nowy etap nauki

Czwarta klasa szkoły podstawowej to początek nowego etapu edukacji. Dzieci zakończyły już naukę wczesnoszkolną w klasach 1-3. Czas na nowe, trudniejsze przedmioty a co za tym idzie, więcej nauki. Nie martwcie się jednak. Podążając za programem nauczania, jesteście w stanie doskonale poradzić sobie z nowymi wyzwaniami. Od czwartej klasy szkoły podstawowej, rozpoczyna się przygoda dzieci z nowymi przedmiotami lekcyjnymi, uczniowie poznają licznych nauczycieli. To czas, aby dziecko wyrobiło sobie nawyki uczenia się  i odkryło swoje zainteresowania i mocne strony. 

Język angielski w 4 klasie – nowe wyzwania

W czwartej klasie pojawiają się nowe przedmioty, a niektóre stają się trudniejsze i wymagają od uczniów większej uwagi i skupienia. Także nauka języka angielskiego wchodzi na wyższy poziom. Nauczyciele wybierają nowe podręczniki i kompatybilne zeszyty ćwiczeń, które mają wspierać uczniów, jednocześnie spełniając wymogi programowe. Zestawy podręcznik do angielskiego klasa 4 wraz z pasującym zestawem ćwiczeń to podstawowe pomoce naukowe, które pozwolą na efektywną naukę języka angielskiego. Na Gandalf.com.pl, oprócz podręczników do angielskiego klasa 4, mamy także dodatkowe materiały do samodzielnej nauki języka angielskiego przeznaczone specjalnie dla dzieci. 

Podręczniki do angielskiego klasa 4

Czwarta klasa szkoły podstawowej to już nie przelewki. Po opanowaniu podstaw języka angielskiego w klasach 1-3, czas na wyższy stopień wtajemniczenia. Dzieci zaczynają uczyć się gramatyki, czasów oraz coraz bardziej zaawansowanego słownictwa. Podręczniki do j angielskiego kl 4 są dostosowane do początkowego poziomu nauczania, tak aby dzieci płynnie przerobiły potrzebny zakres materiału. Forma podręczników do języka angielskiego klasa 4 nadal jest niezwykle atrakcyjna wizualnie i interesująca, jednak materiał w nich zawarty jest bardziej wymagający niż dotychczas. Wiele pozycji zawiera multimedia, płyty CD, które dodatkowo wspierają naukę języka angielskiego na lekcjach, a także w domu. 

Zeszyty ćwiczeń do angielskiego klasa 4

Doskonałym, a zarazem niezbędnym uzupełnieniem podręczników do angielskiego klasa 4 są zeszyty ćwiczeń. Pozwalają one  na lepsze opanowanie materiału, sprawdzenie swoich umiejętności z zakresu gramatyki, słownictwa angielskiego i materiału przerabianego na lekcjach. Zestawy ćwiczeń do języka angielskiego zawierają mnóstwo interesujących zadań, których forma zaciekawi nawet najbardziej wymagających uczniów. Poziom trudności idealnie dopasowany do czwartej klasy szkoły podstawowej pozwala czynić postępy w nauce i przygotować dzieci na dalsze lata nauki języka angielskiego. Gandalf.com.pl oferuje szeroki wybór rekomendowanych produktów z kategorii język angielski klasa 4 podręcznik oraz język angielski klasa 4 zeszyt ćwiczeń. Z tymi pozycjami i chęciami do nauki do dzienników będą spływać same piątki.


... ...
szkoła podstawowa
klasa 4
język angielski
Zobacz więcej produktów