SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Wszystkie kategorie

Książki do nauki angielskiego dla dzieci

Do you speak English? Jeśli chcesz, by Twoje dziecko na tak zadane pytanie bez trudu odpowiedziało „Yes, I do” – zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Język angielski jest nam przydatny tak naprawdę wszędzie: porozumiewamy się w nim podczas wakacji, w pracy/szkole, podczas wyjazdów na szkolne wymiany międzynarodowe… To również język popkultury – filmów, seriali, muzyki i gier komputerowych. Jeśli chcesz się poruszać w świecie XXI wieku jak ryba w wodzie, musisz znać angielski. Zapewnij swojemu dziecku możliwość nauki z najlepszych źródeł. Niech korzysta z książek do angielskiego dla dzieci: interaktywnych, dydaktycznych, ilustrowanych i mocy innych wydawnictw, z którymi nauka będzie efektywna, ale i zapewni doskonałą rozrywkę. Odpowiednie wydania czekają na Gandalf.com.pl zarówno na dzieci młodsze, jak i starsze. To tutaj znajdziesz najlepsze książki do angielskiego dla dzieci! Pozwól się nimi zainspirować Twojemu maluchowi!

Książki do angielskiego dla dzieci

W tej kategorii znajdziesz wiele przykładów na to, w jaki sposób maluchy mogą rozpocząć swoją przygodę z nauką języka obcego. A które z nich są najlepszymi książkami do angielskiego dla dzieci? Jeśli Twoja pociecha dopiero stawia pierwsze kroki w nauce, wybierz ilustrowany słownik, kolorowanki, proste zagadki lub rymowanki, które w zabawny sposób pozwolą opanować takie pojęcia jak kolory czy zwierzęta. Jeśli już opanowała pierwsze słówka, śmiało możecie spróbować pierwszych angielskich książek dla dzieci, żeby dziecko powoli oswajało się z pisownią i brzmieniem obcego języka. Świetnym rozwiązaniem dla obu grup będą za to książki, które zawierają także elementy interaktywne, takie jak piosenki. Wspólne śpiewanie to świetna zabawa, a do tego dziecko uczy się wymowy nie tylko pojedynczych słów, ale i całych zdań. 

Angielskie książki dla dzieci

Czytanie bajek, jako forma nauki języka? Tak! Angielskie przekłady popularnych bajek jak Calineczka, Roszpunka czy Czerwony Kapturek to świetny sposób na poznanie nowych słówek i zapoznanie się z konstrukcją zdań. Szczególnie jeśli dziecko zna te historie w języku polskim. Wtedy łatwiej będzie mu zrozumieć sens i przesłanie płynące z tych popularnych bajek. Książki po angielsku dla dzieci zawierają także specjalne adnotacje i dodatkowe tłumaczenia, żeby dziecko zrozumiało czytane zdania i wyciągało z tekstu jak najwięcej przydatnych informacji. Czemu by nie zamienić wspólnego czytania wieczornych bajek po polsku, na te po angielsku? 

Gry i zagadki do nauki angielskiego

Nauka przez zabawę, to najlepszy sposób, żeby zachęcić maluchy do poznawania nowych słówek i zwrotów. Dzięki książkom do angielskiego dla dzieci, które zawierają zagadki, krzyżówki, wykreślanki czy scenariusze zabaw, dziecko może bawić się językiem angielskim ze swoimi rówieśnikami lub w pojedynkę. A w trakcie świetnej zabawy, nawet nie zorientuje się, jak szybko zapamiętuje nowe słówka i całe zwroty. Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko za pomocą zabawy, uczyło się także innych rzeczy, zajrzyj do działu książek edukacyjnych dla dzieci

Nauka języka angielskiego jest w obecnych czasach niezwykle istotna. Jego znajomość przyda się nie tylko w szkole, ale właściwie w każdych okolicznościach. Przygodę z językiem obcym najlepiej rozpocząć już we wczesnych latach życia, bo to właśnie wtedy dzieci są w stanie zapamiętać najwięcej fraz w krótkim czasie. Najlepsze książki do angielskiego dla dzieci znajdziesz na Gandalf.com.pl!


... ...
Zobacz więcej produktów