SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Wszystkie kategorie

Język angielski – dlaczego jest ważny?

Nauka języka angielskiego rozpoczyna się już na etapie nauczania początkowego w szkole podstawowej. To idealne rozwiązanie, ponieważ dzieci znacznie szybciej niż dorośli uczą się nowych języków. Poza tym, rozpoczynając przygodę z językiem angielskim w bardzo wczesnym wieku, mogą osiągnąć lepsze wyniki ze względu na stopniowe przyswajanie wiedzy. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, jak istotną umiejętnością jest znajomość języków obcych. Język angielki stanowi podstawę, jeżeli chodzi o wymagania na rynku pracy, dalszą edukację, a nawet tak prozaiczną z pozoru rzecz, jak podróżowanie. Aby wspomóc uczniów w nauce, Gandalf.com.pl, oferuje szeroki wybór książek do nauki języka angielskiego. Znajdziecie u nas komplementarne podręczniki i ćwiczenia z angielskiego klasa 2 szkoły podstawowej wybierane przez nauczycieli. Pozycje te są gwarancją zgodności z podstawą programową.

Ćwiczenia do angielskiego klasa 2 – co czeka ucznia?

W drugiej klasie szkoły podstawowej uczniowie zapoznają się z podstawami języka angielskiego. Nie można zapomnieć, że drugoklasiści to wciąż jeszcze małe dzieci, dlatego też program nauczania jest dostosowany do ich możliwości. Wymagania, jakie stawiane są przed uczniami klasy drugiej to między innymi: poznanie zasad wymowy podstawowych wyrazów, samodzielne budowanie prostych zdań oraz znajomość elementarnych zwrotów. Czy to dużo jak na drugą klasę? Na szczęście nauczyciele, wybierając ćwiczeniówki z angielskiego klasa 2, kierują się wytycznymi programu nauczania. Podstawa programowa zawiera szczegółowy wykaz tego, co uczeń powinien umieć, kończąc druga klasę. Dzięki temu zeszyty zawierające ćwiczenia do angielskiego klasa 2 są dostosowane do poziomu wiedzy i możliwości dzieci na tym etapie nauki. Gwarantują też, że przy wsparciu odpowiednich podręczników i nauczyciela, nauka angielskiego stanie się łatwa i przyjemna.

Ćwiczenia z angielskiego klasa 2 podstawowa – nauka i zabawa w jednym

Zapewne każdy rodzic i nauczyciel wie, jak trudno jest dzieciom skupić uwagę na dłużej niż kilka minut. Druga klasa to czas, kiedy dzieci jeszcze nie do końca potrafią usiedzieć spokojnie w jednym miejscu. Dlatego nauczyciel, wybierając ćwiczenia do angielskiego - klasa 2 podstawowa, powinien mieć na uwadze bardzo młody wiek swoich podopiecznych. Autorzy ćwiczeniówek z angielskiego - klasa 2 wychodzą naprzeciw oczekiwaniom uczniów i nauczycieli i tworzą niezwykle atrakcyjne pozycje. Zeszyty ćwiczeń to kolorowe książki, zawierające mnóstwo interesujących zadań praktycznych. Dzięki takiej formie nawet najbardziej niesforny uczeń jest w stanie z przyjemnością brać udział w lekcjach i przyswajać wiedzę. Ponadto, wiele książek zawiera rozszerzenie multimedialne w postaci płyt CD lub dostępu do platform online. Sprawia to, że samodzielna nauka w domu staje się łatwiejsza i przyjemniejsza. Ćwiczeniówki z angielskiego dla klasy 2 podstawowej, które znajdziecie na Gandalf.com.pl to doskonały przepis na naukę i zabawę w jednym.


... ...
szkoła podstawowa
klasa 2
język angielski
Zobacz więcej produktów