Między nami 5. Podręcznik do języka polskiego. Nowa szkoła podstawowa - Agnieszka Łuczak, Anna Murdzek GWO Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Między nami 5. Podręcznik do języka polskiego. Nowa szkoła podstawowa

podręcznik

Między nami 5. Podręcznik do języka polskiego. Nowa szkoła podstawowa - opis produktu:

Podręcznik dla klasy 5 jest zgodny z podstawą programową obowiązującą od 2017 roku. Książka spełnia wszystkie formalne wymogi stawiane podręcznikom przez nową ustawę oświatową.
Książka dla ucznia klasy 5 z serii Między nami kontynuuje model kształcenia znany z klasy 4. Każdy temat w podręczniku jest gotową jednostką lekcyjną, integrującą treści literackie, językowe i kulturowe. Dobór ciekawych tekstów zachęca uczniów do czytania. Niektóre utwory dostępne są w wersji audio można ich słuchać za pomocą smartfona.

Między nami 5. Podręcznik do języka polskiego. Nowa szkoła podstawowa pochodzi z wydawnictwa GWO Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 5 / Język polski. Między nami 5. Podręcznik do języka polskiego. Nowa szkoła podstawowa jest częścią serii Między nami. Numer dopuszczenia podręcznika to: 867/2/2018.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Między nami 5. Podręcznik do języka polskiego. Nowa szkoła podstawowa

4.1/5 ( 56 ocen )
 • 5
  35
 • 4
  4
 • 3
  7
 • 2
  5
 • 1
  5

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Lolipop

20-11-2020 13:55

...

Czy recenzja była pomocna?