SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

PAZDRO Oficyna Edukacyjna

Oficynę w 1992 roku założył Krzysztof Pazdro, doktor nauk chemicznych. Nic zatem dziwnego, że specjalnością Wydawnictwa Pazdro są publikacje do przedmiotów ścisłych. Książki tej marki od lat towarzyszą uczniom szkół podstawowych i ponadpodstawowych, a także studentom. O wysokiej jakości publikacji Wydawnictwa Pazdro świadczą przyznawane mu nagrody. W 2010 roku założyciel oficyny otrzymał wręczaną przez Magazyn Literacki KSIĄŻKI nagrodę im. F. Kallimacha za osiągnięcia na polu edukacji. Cztery lata później Polskie Towarzystwo Chemiczne uhonorowało go medalem za publikacje w zakresie edukacji chemicznej.

Pazdro podręczniki


Książki oficyny wyróżniają się wysokim poziomem merytorycznym, dydaktycznym, językowym i edytorskim. W ofercie znajdziesz przede wszystkim pomoce dydaktyczne z dziedziny chemii, których autorem lub współautorem jest Krzysztof Pazdro. Podręczników do tego przedmiotu ukazało się już przeszło 90! Dziedziną, nad którą pochyla się Oficyna Pazdro, jest również matematyka. Publikacje przygotowane przez Marcina i Elżbietę Kurczabów oraz Elżbietę Świdę cieszą się uznaniem nauczycieli szkół ponadpodstawowych.

Pazdro – oferta dla szkół podstawowych


Dla klas 7-8 szkół podstawowych Wydawnictwo Pazdro przygotowało materiały do nauki chemii. Uczniowie zdobywają wiedzę z pomocą podręczników, zeszytów ćwiczeń i zbiorów zadań. Opisane w książkach doświadczenia można zobaczyć na filmikach. Na tym etapie edukacji dzieci uczą się o substancjach, wiązaniach i przemianach chemicznych, wodzie i jej roztworach, budowie materii, tlenie i wodorze, solach, węglowodorach i ich pochodnych. Każdy rozdział w podręcznikach Pazdro kończy się słowniczkiem, propozycjami pracy domowej i podsumowaniem treści. 

Oficyna Pazdro – oferta dla szkół ponadpodstawowych


Nauczyciele i uczniowie liceów oraz techników chętnie korzystają z podręczników Pazdro do chemii i matematyki. Obejmują one zarówno zakres podstawowy, jak i rozszerzony. Książki składają się z kilku rozdziałów, podzielonych na konkretne tematy lekcji. Po każdym rozdziale uczniowie mogą rozwiązać dwustronicowy sprawdzian, by sprawdzić, czy przyswoili wymaganą wiedzę. Nauka w liceum i technikum wiąże się oczywiście z przygotowaniem do egzaminu maturalnego. Dlatego w ofercie oficyny Pazdro znajdziesz również publikacje, które ułatwią powtórkę materiału. Do wyboru są zbiory zadań, kompendia, repetytoria i próbne arkusze maturalne.

Wydawnictwo Pazdro dla szkół wyższych


Oficyna Edukacyjna Pazdro dba o edukację w zakresie nauk ścisłych nie tylko uczniów, ale i studentów. Osobom, kształcącym się na kierunkach chemicznych, biologicznych, medycznych, farmaceutycznych, geologicznych czy rolniczych, przyda się Akademicki zbiór zadań z chemii ogólnej. Zapewnia powtórkę ze szkolnych treści nauczania, ale także znacznie je rozszerza. Z książki tej dowiesz się na przykład, jak prawidłowo, zgodnie z zaleceniami Polskiego Towarzystwa Chemicznego, nazywać związki nieorganiczne. Dzięki podręcznikowi Pazdro łatwo przyswoisz zagadnienia z chemii na poziomie akademickim.
... ...
Zobacz więcej produktów