Chemia 3. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy - Witold Danikiewicz, Rafał Szmigielski PAZDRO Oficyna Edukacyjna - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Chemia 3. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Chemia 3. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Podręcznik jest przeznaczony dla absolwentów szkół podstawowych, którzy rozpoczęli naukę chemii w zakresie podstawowym w 4-letnich liceach i 5-letnich technikach. Jest on zgodny z podstawą programową MEN, która obowiązuje w tych szkołach od września 2019 r.

W tej części omówiono m.in.: węglowodory, alkohole, fenole, aldehydy i ketony, kwasy karboksylowe, estry, tłuszcze, cukry, chemię na co dzień oraz wpływ chemii na środowisko.

Podręcznik składa się z dziewięciu rozdziałów, które podzielono na paragrafy odpowiadające poszczególnym tematom lekcji. Każdy rozdział zamyka dwustronicowy sprawdzian, który pozwoli uczniom samodzielnie zweryfikować i ocenić nabytą wiedzę i umiejętności.

Na końcu książki zamieszczamy: skorowidz, odpowiedzi do zadań rachunkowych, odpowiedzi do sprawdzianów oraz zbiór zadań, skorelowany z omówionymi treściami.

Chemia 3. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa PAZDRO Oficyna Edukacyjna. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 3 po podstawówce / Chemia. Numer dopuszczenia podręcznika to: 984/3/2021.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Chemia 3. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.