SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

LektorKlett

Początki Grupy Klett sięgają roku 1897. Wówczas Ernst Klett Senior przejął królewską prasę drukarską  i zajął się drukowaniem billboardów oraz książek o muzykologii. W latach dwudziestych marka opublikowała swoje pierwsze podręczniki, a dekadę później rozszerzyła portfolio o literaturę faktu i fikcję. Wydawnictwo LektorKlett przetrwało wojenną zawieruchę i szybko zaczęło odnosić sukcesy w Niemczech Zachodnich. Sukcesywnie się rozrastało i tworzyło nowe firmy, takie jak PONS. Na Polski rynek LektorKlett wkroczył w latach 90. Obecnie funkcjonuje pod nazwą Klett Polska i oferuje różnego rodzaju usługi edukacyjne.

Wydawnictwo LektorKlett – publikacje dla przedszkoli


Choć Wydawnictwo LektorKlett słynie przede wszystkim z publikacji do nauki języka, w jego ofercie znaleźć można wartościowe pozycje dotyczące wychowania przedszkolnego. Pakiet Żyrafa Ola i przyjaciele, to kompleksowy program dla dzieci w wieku 3-6 lat. Maluchom LektorKlett dedykuje też Akademię Inteligentnego Malucha, w ramach której ukazują się książeczki z opowiadaniami, piosenkami, zbiory ćwiczeń czy publikacje rozwijające inteligencję emocjonalną, logiczną i kreatywną. Przydatny dziś język angielski najmłodsi mogą poznawać z serią Say Hello, dwutomowym kursem o przygodach Toma i Polly.  

Podręczniki LektorKlett dla szkół


Znaczną część oferty wydawnictwa stanowią publikacje do nauki języków obcych dla szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz zawodowych. Z podręcznikami LektorKlett uczniowie mogą poznawać angielski, niemiecki, włoski, francuski i hiszpański. Książki skupiają się na nauce pisania i rozumienia tekstów pisanych, pomagają także rozwijać umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu. Z publikacjami LektorKlett przygotujesz się również do egzaminów ósmoklasisty i maturalnego.

Publikacje LektorKlett Wydawnictwo dla szkół językowych i wyższych


Z książek Wydawnictwa LektorKlett chętnie korzystają również wykładowcy akademiccy i nauczyciele w szkołach językowych. Oferta, oprócz standardowych pozycji do angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego i hiszpańskiego, obejmuje także publikacje traktujące o języku biznesowym i branżowym, nauczaniu języka oraz lektury. Po podręczniki LektorKlett warto sięgnąć również wtedy, gdy planujesz zdać egzamin z języka i uzyskać certyfikat.

LektorKlett – marka PONS


Najbardziej rozpoznawalną marką Wydawnictwa LektorKlett jest PONS. Po książki z charakterystyczną, zieloną okładką sięgają kolejne pokolenia, spragnione zdobywania wiedzy o językach obcych. Słowniki, gramatyki, ale przede wszystkim kursy do samodzielnej nauki – to oferta PONS. Publikacje obejmują aż 20 języków obcych, których możesz uczyć się w zaciszu własnego domu, bez względu na to, czy zaczynasz od podstaw, czy chcesz dojść do poziomu zaawansowanego. Z podręcznikami LektorKlett i PONS prosto, szybko i skutecznie osiągniesz swój cel.
... ...
Zobacz więcej produktów