Wir smart 4. Język niemiecki dla 7 klasy szkoły podstawowej. Rozszerzony zeszyt ćwiczeń - PRACA ZBIOROWA LektorKlett - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Wir smart 4. Język niemiecki dla 7 klasy szkoły podstawowej. Rozszerzony zeszyt ćwiczeń

podręcznik

Wir smart 4. Język niemiecki dla 7 klasy szkoły podstawowej. Rozszerzony zeszyt ćwiczeń - opis produktu:

Wir smart to pięciotomowy kurs języka niemieckiego dla klas 4-8 szkoły podstawowej. Jest przeznaczony zarówno dla uczniów rozpoczynających naukę języka niemieckiego w klasie 4, jak i kontynuujących ją po klasach 1-3 szkoły podstawowej.

Kurs jest zgodny z Podstawą programową kształcenia ogólnego z 14 lutego 2017 r. i w pełni realizuje jej założenia w zakresie:

- przygotowania ucznia do posługiwania się środkami językowymi,
- rozumienia wypowiedzi w języku obcym,
- tworzenia wypowiedzi i reagowania na nie,
- przetwarzania wypowiedzi.

Kurs kształci umiejętność swobodnego porozumiewania się oraz daje możliwość opanowania podstaw gramatyki i słownictwa. Słownictwo i gramatyka są w kursie przystępnie wytłumaczone, a proponowane zadania - dostosowane do rzeczywistych możliwości uczniów. Dzięki temu są oni w stanie rozwiązać każde ćwiczenie.

Kurs został oparty na podstawach metodologicznych gramatyki porównawczej, co powinno zachęcić uczniów do konfrontowania języków (obcego i ojczystego) i refleksyjnego (a nie tylko automatycznego) ich używania.

Realizacja kursu umożliwia uczniom opanowanie języka na poziomie A2 według Europejskiego systemu opisu kształcenia językowego i przygotowuje do międzynarodowych egzaminówjęzykowych Fit in Deutsch 1 i Fit in Deutsch 2 oraz KID 1 i KID 2.

Wir smart 4. Język niemiecki dla 7 klasy szkoły podstawowej. Rozszerzony zeszyt ćwiczeń pochodzi z wydawnictwa LektorKlett. Pomaga w nauce języka niemieckiego.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Wir smart 4. Język niemiecki dla 7 klasy szkoły podstawowej. Rozszerzony zeszyt ćwiczeń

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.