Komplett plus 2. Podręcznik wieloletni - Daniela Mandelli, Linzi Nadja Czernohous, Gabriella Montali LektorKlett - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Komplett plus 2. Podręcznik wieloletni (miękka)

dla 4-letnich liceów i 5-letnich techników

podręcznik

Komplett plus 2. Podręcznik wieloletni, dla 4-letnich liceów i 5-letnich techników - opis produktu:

Komplett plus 2 Podręcznik wieloletni + mp3 na stronie wydawcy (oprawa)

Komplett plus to kompletny kurs do nauki języka niemieckiego w liceach i technikach dostosowany do nowej podstawy programowej. Komplett plus przeznaczony dla absolwentów VIII klas szkół podstawowych. Kurs przeznaczony jest zarówno dla uczniów rozpoczynających, jak i kontynuujących naukę języka niemieckiego, uwzględnia bowiem wymagania podstawy programowej III.2.0, III.2 oraz III.1P. Komplett plus stworzony jest dla osób, które będą przystępować do matury, ale również dla tych, którzy nie planują zdawać egzaminu. Zróżnicowany poziom zadań i rozmaitość ich typów pozwala na indywidualizację nauczania.

Komplett plus 2. Podręcznik wieloletni dla 4-letnich liceów i 5-letnich techników, pochodzi z wydawnictwa LektorKlett. Pomaga w nauce języka niemieckiego. Numer dopuszczenia podręcznika to: 941/2/2018. Komplett plus 2. Podręcznik wieloletni jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Komplett plus 2. Podręcznik wieloletni, dla 4-letnich liceów i 5-letnich techników

5/5 ( 1 ocena )
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

g

7-09-2020 20:45

polecam

Czy recenzja była pomocna?