Perfekt 1 A1. Klasa 1. Zeszyt ćwiczeń dla liceum i technikum + kod (Interaktywny zeszyt ćwiczeń) - Danuta Kin, Monika Ostrowska-Polak, Piotr Dudek Pearson Longman - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Perfekt 1 A1. Klasa 1. Zeszyt ćwiczeń dla liceum i technikum + kod (Interaktywny zeszyt ćwiczeń) (miękka)

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Perfekt 1 A1. Klasa 1. Zeszyt ćwiczeń dla liceum i technikum + kod (Interaktywny zeszyt ćwiczeń), po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

PERFEKT to czteropoziomowy kurs do nauki języka niemieckiego dla uczniów liceów i techników. Kurs kierowany jest do uczniów rozpoczynających lub kontynuujących naukę drugiego języka obcego. Każdy tom przewidziano na rok nauki w wymiarze dwóch godzin tygodniowo.

Perfekt 1 A1. Klasa 1. Zeszyt ćwiczeń dla liceum i technikum + kod (Interaktywny zeszyt ćwiczeń) po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, przygotowano w wydawnictwie Pearson Longman. Pomaga w nauce języka niemieckiego. Perfekt 1 A1. Klasa 1. Zeszyt ćwiczeń dla liceum i technikum + kod (Interaktywny zeszyt ćwiczeń) jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Perfekt 1 A1. Klasa 1. Zeszyt ćwiczeń dla liceum i technikum + kod (Interaktywny zeszyt ćwiczeń), po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

4/5 ( 4 oceny )
  5
  3
  4
  0
  3
  0
  2
  0
  1
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Stanisław Hryshchenko

 • 7-09-2019
 • 13:32

Trochę za szerokie te ćwiczenia.

Czy recenzja była pomocna?