Grammatik. Gramatyka języka niemieckiego z ćwiczeniami - Anna Kryczyńska-Pham, Justyna Łuczak WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Grammatik. Gramatyka języka niemieckiego z ćwiczeniami

A1 A2 B1 B2

podręcznik

Grammatik. Gramatyka języka niemieckiego z ćwiczeniami, A1 A2 B1 B2 - opis produktu:

Grammatik. Gramatyka języka niemieckiego z ćwiczeniami to jedyna publikacja z tak dużą liczbą różnorodnych ćwiczeń i testów na poziomach A1, A2 i B1-B2. Jest doskonałą propozycją zarówno dla rozpoczynających, jak i dla kontynuujących naukę języka niemieckiego. Pozwala na skuteczną samodzielną pracę w domu, przygotowanie się do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz do egzaminów państwowych z języka niemieckiego. Może być z powodzeniem wykorzystywana w szkołach. Osobom uczącym się w szkołach wyższych, na kursach językowych lub indywidualnie posłuży do pogłębienia i utrwalenia wiedzy. Przejrzysta struktura i tematyczny podział materiału ułatwiają korzystanie z publikacji. Do książki dołączono zestaw ośmiu tablic z najważniejszymi zagadnieniami gramatycznymi.

Zalety podręcznika Grammatik. Gramatyka języka niemieckiego z ćwiczeniami to przede wszystkim:

strategie uczenia się gramatyki i wskazówki ułatwiające przyswajanie zagadnień gramatycznych,
treści przedstawione w przejrzysty sposób z wykorzystaniem tabel i wyróżnień graficznych ułatwiających zapamiętywanie; struktury gramatyczne zilustrowane licznymi przykładami,
ponad 650 różnorodnych ćwiczeń osadzonych w kontekście komunikacyjnym,
po każdym rozdziale 3 testy sprawdzające opanowanie materiału (poziomy A1, A2, B1),
na końcu książki dodatkowe ćwiczenia powtórzeniowe obejmujące różne zagadnienia gramatyczne,
3 testy przekrojowe (odpowiednio na poziomach A1, A2 i B1/B2) dotyczące treści całego podręcznika,
tablice gramatyczne: lista czasowników nieregularnych oraz rekcja czasownika, rzeczownika i przymiotnika,
karty ze wzorami odmian rzeczowników, przymiotników i czasowników,
klucz odpowiedzi do zadań, testów rozdziałowych, ćwiczeń powtórzeniowych i testów przekrojowych.

Budowa podręcznika:

Podręcznik obejmuje wszystkie zagadnienia gramatyczne obowiązujące na poziomach biegłości językowej A1, A2, B1 i B2. Treści zostały przedstawione w jasny i przejrzysty sposób, z wykorzystaniem tabel i wyróżnień graficznych ułatwiających zapamiętywanie. Każdy z siedmiu rozdziałów podręcznika składa się z podrozdziałów, zawierających wstęp gramatyczny i ćwiczenia. Publikacja zawiera siedem rozdziałów. Każdy z nich jest podzielony na kilka podrozdziałów składających się z objaśnienia gramatycznego i ćwiczeń. Na końcu rozdziału znajdują się 3 testy na poziomach A1, A2 i B1/B2. Materiał podręcznika zamykają ćwiczenia powtórzeniowe, testy przekrojowe na poziomach A1, A2 i B1/B2, klucz do ćwiczeń i testów oraz tablice gramatyczne.
S
Szczegóły
 • RecenzjeRecenzje
 • Podręcznik
 • Grammatik. Gramatyka języka niemieckiego z ćwiczeniami, A1 A2 B1 B2
4.5/5 ( 25 ocen )
  5
  18
  4
  4
  3
  1
  2
  1
  1
  1

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.