SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Wszystkie kategorie

Repetytorium język polski – matura 2022

Matura z języka polskiego zbliża się wielkimi krokami, a ty nie czujesz się odpowiednio przygotowany? Nie wiesz, od czego zacząć? Nie martw się! Mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces na maturze. Repetytorium maturalne języka polskiego, które dla Ciebie przygotowaliśmy to kompletny i skuteczny program do samodzielnej nauki, możesz uczyć się we własnym tempie i czuć się pewnie na każdym krokuNasze publikacje pomogą Ci uporządkować wiedzę wymaganą na maturze. Poza materiałami teoretycznymi znajdziesz również ćwiczenia, arkusze oraz testy sprawdzające poziom twoich umiejętności językowych, jak i literatury szkolnej. Główną zaletą naszych książek jest zgodność z wytycznymi CKE- możesz być pewien, że dostaniesz najdokładniejsze informacje! Dzięki naszej ofercie repetytoriów maturzysty język polski bezbłędnie opanujesz materiał i pozbędziesz się niepotrzebnego stresu. Przed Tobą najważniejszy egzamin w życiu – musisz się dobrze przygotować! 

Repetytorium maturalne – język polski

Matura ma na celu sprawdzenie zdobytych umiejętności w okresie całej naszej edukacji. Egzamin z języka polskiego jest obowiązkowy i składa się z dwóch części- pisemnej i ustnej. Aby, zdać maturę należy uzyskać minimum 30% wszystkich punktów. Na Gandalf.com.pl znajdziesz szeroki wybór repetytoriów maturalnych z języka polskiego na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. To doskonałe rozwiązanie, aby sprawdzić samego siebie i przećwiczyć wszystkie typy zadań, które mogą pojawić się na maturze z języka polskiego. Dzięki temu będziesz miał pewność, że już nic Ci nie umknie podczas egzaminu maturalnego. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy repetytorium maturzysty – język polski 2022, które idealnie dopasowane jest do aktualnych wymagań egzaminacyjnych. To produkt idealny dla każdego ucznia liceum i technikum. Zawiera także setki ćwiczeń zaprojektowanych specjalnie dla każdego poziomu egzaminu. 

Matura ustna z polskiego

Część ustna egzaminu maturalnego z języka polskiego trwa około 30 minut. W tym czasie maturzysta zapoznaje się z treścią zadania, przygotowuje się, a następnie prezentuje swoją wypowiedź dotyczącą wylosowanego wcześniej tekstu kultury- literacki lub ikoniczny. Wiemy, że dla wielu z was ta forma prezentacji wydaje się bardzo stresująca. Dlatego mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Gandalf.com.pl wyciąga Ci pomocną dłoń- nasze repetytoria maturalne z języka polskiego. To kompleksowy przewodnik, który pomoże Ci przygotować się do egzaminu ustnego z języka polskiego i poprawić Twoje umiejętności językowe. Oprócz tego nasze podręczniki dokładnie przybliżą Ci epoki literackie, które często dla wielu z was bywają problematyczne. Jeśli Cię zainteresowaliśmy i chciałbyś pod szlifować swoją wiedzę również z innych przedmiotów, koniecznie zajrzyj do kategorii – materiały pomocnicze do matury. Czeka Cię spora dawka wiedzy!  

Materiały do matury z języka polskiego

Nie daj się zawieść- zdaj maturę śpiewająco, korzystając z naszego repetytorium języka polskiego. Materiały, które znajdziesz na Gandalf.com.pl są idealne dla każdego, kto chce poprawić swoją znajomość języka polskiego. Obejmują różnorodne ćwiczenia praktyczne i wszystkie zagadnienia, które musisz znać na egzaminie maturalnym. Chcemy pomóc Ci osiągnąć jak najlepszy wynik. Wybierając nasze repetytorium maturalne język polski, możesz mieć pewność, że jesteś w pełni przygotowany do matury. Książki zawierają ćwiczenia z gramatyki, słownictwa oraz czytanie ze zrozumieniem. Przejrzyste schematy i tabele ułatwią Ci przyswajanie informacji oraz tworzenie wypowiedzi pisemnych i ustnych.  Masz pewność, że nie marnujesz czasu ani wysiłku podczas nauki. To świetne narzędzie do samodzielnej nauki! Oferujemy również fiszki, arkusze próbne, książki z konspektami wypracowań czy opracowania lektur szkolnych. Jeśli natomiast zależy Ci na poprawieniu Twoich umiejętności językowych i płynnym mówieniu w języku obcym, zajrzyj do kategorii – nauka języków, gdzie znajdziesz ciekawy zbiór materiałów, które pomogą Ci przygotować się do matury z języków obcych. Zobacz, jakie to proste!


... ...
materiały pomocnicze do matury
Język polski
Zobacz więcej produktów