SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Wszystkie kategorie

Repetytorium maturalne – język angielski

Język angielski, jako jeden z obowiązkowych przedmiotów na egzaminie maturalnym, w formie podstawowej, może sprawić wiele problemów. Szczególnie że maturzyści mają z nim do czynienia w formie pisemnej i ustnej. I żeby tego było mało, jako że jest to egzamin obowiązkowy, musicie go zdać i to przynajmniej na 30%. Spieszymy z pomocą! Z repetytoriami maturalnymi – angielski na Gandalf.com.pl raz-dwa powtórzycie omawiany w liceum lub technikum program. Dzięki nim żadna struktura gramatyczna nie będzie stanowiła już żadnego problemu. A jeśli należysz do grona, które wybrało język angielski w wersji rozszerzonej, będzie obowiązywać Cię znacznie więcej zagadnień, które również warto usystematyzować i przećwiczyć przed egzaminem razem z repetytorium maturalnym – angielski rozszerzony

Repetytorium maturalne – poziom podstawowy

Matura z języka angielskiego na poziomie podstawowym obowiązuje każdego ucznia, bez względu na profil klasy. Jeśli nie należałeś do klasy z rozszerzonym programem nauki języka, egzamin może być dla Ciebie sporym wyzwaniem, jeśli się do niego odpowiednio nie przygotujesz. A pomoże Ci w tym repetytorium maturalne – angielski poziom podstawowy. Z niego dowiesz się, jak wychwycić przydatne informacje w trakcie zadań sprawdzających rozumienie ze słuchu, jak poprawnie napisać dłuższą wypowiedź w języku angielskim. Repetytorium maturalne, przede wszyst jednak nauczy Cię stosowania wszystkich poznanych reguły gramatyczne i wzbogaci Twoje słownictwo. A ta wiedza jest potrzebna nie tylko na egzaminie maturalnym!

Repetytorium maturalne – poziom rozszerzony

Na tym etapie znajdują się Ci, którzy wybrali język angielski na wyższym poziomie dobrowolnie. Jako że wszyscy uczniowie muszą wybrać któryś z przedmiotów w tzw. ‘rozszerzeniu’, język angielski jest bardzo dobrą opcją – poznajesz go od pierwszych klas szkoły podstawowej, osłuchujesz się z nim poprzez muzykę i filmy, a nawet mimowolnie wplatasz niektóre pojęcia do mowy potocznej na co dzień. Repetytorium maturalne – angielski rozszerzony pomoże Ci uporządkować zdobytą przez lata wiedzę i wzbogacić ją o przydatne, zaawansowane zwroty i konstrukcje gramatyczne. 

Repetytorium maturalne – angielski 2022

Jesteś tegorocznym maturzystą? Jeśli tak, to nie masz ani chwili do stracenia. Język angielski na maturze Cię nie ominie, więc musisz się dobrze przygotować do tego egzaminu. Pomogą Ci w tym repetytoria maturalne – język angielski. To właśnie dzięki nim, bez problemu, przejdziesz przez część pisemną i ustną egzaminu maturalnego. Dzięki repetytorium maturalnemu – angielski 2022, powtórzysz zadania podobne do tych, na które natrafisz w maju. A zdobyta w ten sposób wiedza, przyda Ci się także na kolejnych etapach edukacji. 

Język angielski otacza nas z każdej strony – w muzyce, filmach, grach, szkole i…na maturze.  Repetytorium maturalne – angielski pomoże Ci w pokonaniu bariery językowej, a dzięki bogatej ofercie naszych tytułów matura z angielskiego nie będzie dla Ciebie nawet najmniejszym problemem. A jeśli potrzebujesz pomocy z innymi przedmiotami maturalnymi, zajrzyj do naszej kategorii pomocy naukowych przygotowujących do majowych egzaminów. Powodzenia!


... ...
materiały pomocnicze do matury
Język angielski
Zobacz więcej produktów