SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Podręcznik do niemieckiego – klasa 7

Szukasz podręcznika do języka niemieckiego klasy 7, rekomendowanego dla Twojego dziecka? Świetnie trafiłeś! Na Gandalf.com.pl znajdziesz podręczniki języka niemieckiego klasy 7, które pomogą Twojemu siódmoklasiście sprawną naukę języka niemieckiego. Zagadnienia, poruszane w podręcznikach, dostępnych na naszej stronie, są zgodne z obowiązującą podstawą programową i dostosowane do poziomu trudności klasy siódmej. Zapoznajcie się z naszą ofertą podręczników do niemieckiego klasy siódmej i stwórz dla swojego dziecka kompletną wyprawkę szkolną już dziś!

Podręcznik – język niemiecki.  Klasa 7 to już nie przelewki!

W klasie siódmej na lekcjach języka niemieckiego uczniowie poznają nowe czasy i zagadnienia gramatyczne, którymi będą posługiwać się, mówiąc po niemiecku. Gramatyka niemiecka na tym poziomie może wydawać się skomplikowana i niezrozumiała, ale to dlatego, że różni się ona od tej, którą znamy w Polsce. Nasze podręczniki do języka niemieckiego klasy 7, pomogą uczniom uporać się z niemiecką gramatyką i oswoić z nowym słownictwem. Dzięki licznym tabelom i tekstom pomocniczym zawartych w naszych podręcznikach języka niemieckiego klasy 7, siódmoklasiści nie tylko łatwiej przyswoją wiedzę, zdobytą w czasie zajęć, ale i pogłębią swoje umiejętności językowe, za sprawą posługiwania się tekstem pisanym i mówionym. Twórcami podręczników do języka niemieckiego klasy 7, są wykwalifikowani nauczyciele i językoznawcy, którzy zrobili wszystko, co w ich mocy, aby za pośrednictwem książek uczniowie sprawnie przyswoili wszystkie obowiązujące ich zagadnienia.

Wyrazy-tasiemce w języku niemieckim. Podręczniki do klasy 7 pozwolą Wam się z nimi uporać!

Bez wątpienia Niemcy, są prawdziwymi rekordzistami w dziedzinie tworzenia długich słów. Wyrazy-tasiemce stanowią częsty problem w nauce języka niemieckiego, jednak sami Niemcy uparcie utrzymują, że wszystkie te naprawdę długie słowa, są tworzone… dla wygody! No tak, w końcu jakże wygodniej jest wypowiedzieć jeden wyraz, zastępujący całe zdanie, nawet kiedy miałby on składać się z kilkudziesięciu liter. Ah dziękujemy Wam, niemieccy słowotwórcy! Do 2013 roku najdłuższym słowem w języku niemieckim było składające się z 63 liter określenie ustawy, nakazującej kontrolę znakowania wołowiny. Na szczęście zniknęło ono już ze słownika. Wciąż jednak zostały w nim liczebniki, które swoją długością biją na kolana niejednego ucznia. Na przykład liczbę 999 999 zapiszemy jako: „Neunhundertneunundneunzigtausendneunhundertneunundneunzig”. Przerażające? Spokojnie, w szkole takich nie uczą. Ale wymowa wyższych liczebników, obowiązujących w szkołach i tak jest wymagająca. W podręcznikach do języka niemieckiego klasy 7 znajdziecie cenne wskazówki, które ułatwią młodym uczniom uporanie się z pisownią i wymową długich niemieckich wyrazów. Dodatkowo podręczniki języka niemieckiego klasy siódmej są uzupełniane o zabawne ciekawostki językowe, skutecznie zachęcające młodzież do sięgania po nie! Przekonajcie się!

Podręczniki i ćwiczeniówki – język niemieckie klasa 7

Nauka języka obcego to trudny i długotrwały proces. W końcu każdy język wyróżnia się odmienną gramatyką i słownictwem. Wystarczają jednak odpowiednio skonstruowane materiały pomocnicze i duża dawka systematyczności, aby szybko opanować nawet najbardziej skomplikowane zasady językowe. Najlepszymi narzędziami do nauki języka niemieckiego w siódmej klasie, będą starannie opracowane przez ekspertów podręczniki języka niemieckiego. Klasa 7 to już nie przelewki, jeżeli Twoje dziecko planuje przystąpić do egzaminu z języka niemieckiego, podczas egzaminów ósmoklasisty, to już najwyższa pora, żeby zabrać się za porządną naukę. Podręczniki języka niemieckiego klasy 7, uzupełnione o zeszyty ćwiczeń, które znajdziecie na Gandalf.com.pl, dadzą Waszym dzieciom szansę na świetny start w siódmej klasie i wzorowe zaliczenie egzaminu. Sprawdźcie naszą ofertę już teraz!


... ...
szkoła podstawowa
klasa 7
język niemiecki
Zobacz więcej produktów