SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

ich und du          

Nauka języków obcych jest dziś bardzo ważna. Choć największą popularnością cieszy się angielski, wiele szkół proponuje także kształcenie w zakresie języka niemieckiego. Serią, która może towarzyszyć uczniom szkół podstawowych aż przez 6 lat jest ich und du Wydawnictwa PWN. Po tym czasie dzieci powinny posługiwać się językiem niemieckim na poziomie A2. Książki ich und du rozwijają wszystkie sprawności językowe – czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i mówienie.

Podręcznik do niemieckiego ich und du dla klas 1-3

Bohaterem podręczników do niemieckiego ich und du dla najmłodszych dzieci jest sympatyczny miś Theo. Książki zawierają liczne wiersze, piosenki, gry, zabawy, poznają także kulturę krajów niemieckojęzycznych. W każdym rozdziale znajdują się prezentacja materiału, dialog, piosenka i zadania trenujące rozumienie ze słuchu. Podręczniki do niemieckiego ich und du prezentują też teksty sztuk teatralnych, a słowniczki obrazkowe ułatwiają naukę i powtórki słówek. Pomoc w zdobywaniu wiedzy stanowią również zeszyty ćwiczeń.

Podręcznik do niemieckiego ich und du dla klas 4-6

W klasach 4-6 nacisk kładziony jest na zdobywanie umiejętności komunikowania się w życiu codziennym. Podręczniki do niemieckiego ich und du proponują lekcje o różnorodnej tematyce: obowiązki domowe, zainteresowania, czas wolny, uczucia, nastolatkowie. Zachęcają także do odgrywania scenek. Podręczniki do niemieckiego ich und du uzupełniają zeszyty ćwiczeń, zawierające zadania, które pomogą utrwalić materiał, m.in. krzyżówki, uzupełnianki, obrazki do podpisania czy polegające na dokończeniu zdań.


... ...