Ich und du neu 6. Materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klasy szóstej - Ewa Krawczyk, Marta Kozubska, Lucyna Zastąpiło PWN - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

ich und du neu 6. Materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klasy szóstej

podręcznik

ich und du neu 6. Materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klasy szóstej - opis produktu:

`ich und du neu 6. Materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klasy 6` zawierają ćwiczenia, dzięki którym uczniowie utrwalają poznane słownictwo i zagadnienia gramatyczne. Bogato ilustrowane zadania o zróżnicowanym stopniu trudności umożliwiają uczniowi równomierne i kompleksowe ćwiczenie wszystkich czterech sprawności językowych. Ćwiczenia zostały dostosowane do budowy podręcznika. Do piosenek przygotowane zostały odpowiednie ćwiczenia na rozumienie ze słuchu, a niejednokrotnie także zabawy ruchowe. Dodatkowe materiały dla ucznia są dostępne bezpłatnie w Strefie ucznia: http://www.wszpwn.com.pl/pl/strefa-ucznia/: nagrania (mp3) do zadań z materiałów ćwiczeniowych, testy samooceny Theo praźft, sekcja Faźr mein Portfolio, gry i zabawy w formie materiałów do wycinania.

ich und du neu 6. Materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klasy szóstej pochodzi z wydawnictwa PWN. Pomaga w nauce języka angielskiego. ich und du neu 6. Materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klasy szóstej jest częścią serii Ich und du.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
ich und du neu 6. Materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klasy szóstej

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.