Podręczniki Focus Second Edition : seria podręcznikowa w Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Focus Second Edition – podręczniki na Gandalf.com.pl

Seria podręczników Focus Second Edition jest przeznaczona do nauki języka angielskiego autorstwa znanego i renomowanego wydawnictwa uniwersytetu Oxford. Focus Second Edition jest szeroko polecane nie tylko przez nauczycieli, ale i uczniów – większość z nich jest zdania, że wybór Focus Second Edition znacząco poprawił ich zasób słownictwa oraz umiejętność posługiwania się językiem. Sprawdź ofertę Focus Second Edition cykl na Gandalf.com.pl.

Focus Second Edition seria

Zadania mówione, poprawiające umiejętność komunikacji, posiadają swoje stałe miejsce w Focus Second Edition podręcznikach. Seria oprócz poprawnego akcentu oraz wzorców wypowiedzi wpływa także na  rozumienie tekstu. Do każdej książki z cyklu Focus Second Edition dołączana jest płyta DVD, na której znajdują się autentyczne filmy autorstwa BBC. Są one tematyczne, dostosowane do każdego rozdziału, i idealnie uzupełniają ćwiczeniową część lekcji. Seria podręczników Focus Second Edition posiada gotowe arkusze do pracy z filmem, nie ma więc potrzeby ich kserowania.

Książki Focus Second Edition są dostosowane do najnowszych wymagań maturalnych. Eksperci dołożyli wszelkich starań, aby cykl Focus Second Edition był w stanie jak najlepiej przygotować ucznia do egzaminu dojrzałości. Jest to już nowa edycja znakomicie ocenianej serii Focus Second Edition poprawionej dzięki wskazówkom nie tylko nauczycieli, ale także i uczniów.z1
z1
Advertisement