Focus Second Edition 4. Podręcznik + kod (Digital Resources + Interactive eBook) Pack - Daniel Brayshaw, Sue Kay, Beata Trapnell, Dean Russell, Jones Vaughan Pearson Longman - Podręczniki |
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Focus Second Edition 4. Podręcznik + kod (Digital Resources + Interactive eBook) Pack

 • Promocja
  image-promocja

Focus Second Edition 4. Podręcznik + kod (Digital Resources + Interactive eBook) Pack - opis produktu:

Nowość! Podręcznik wzbogacony o interaktywną wersję oraz MyEnglishLab! Focus Second Edition zachowuje najlepsze cechy kursu Matura Focus, w tym wypróbowaną metodykę, dzięki której:
- 90% nauczycieli mówi, że wybór serii Focus był bardzo dobrą decyzją,
- ponad 80% uczniów uczących się z Focusa uważa, że ich zasób słownictwa wyraźnie zwiększył się po roku nauki z kursem,
- 80% uczniów zauważyło realne postępy po roku nauki z kursem.

Druga edycja została stworzona w oparciu o założenia nowej podstawy programowej i uzupełniona o cyfrowe rozwiązania, których wykorzystanie pozytywnie wpłynie na postępy uczniów. Focus Second Edition to kompleksowy program rozwoju umiejętności komunikacji, który otwiera na język, uwrażliwia na akcent, uczy poprawnej wymowy i zapewnia wzorce wypowiedzi.

Każdy rozdział obejmuje: Nowość! zadania na mówienie w każdej lekcji, nawet do 20 nagrań audio do każdego rozdziału, ćwiczenia Pronunciation Focus w każdej lekcji Listening. Nowość! Focus Second Edition oferuje autentyczne, powiązane tematycznie filmy BBC do każdego rozdziału. Pracuj z nimi tak, jak lubisz! Chcesz skupić się na ćwiczeniach, a z filmów korzystać okazjonalnie? Każda lekcja w podręczniku stanowi spójną całość, która idealnie wypełni 45 minut lekcji także bez użycia filmów. Chcesz, żeby filmy stanowiły uzupełnienie lekcji? Treść rozdziału i filmów jest powiązana, więc idealnie wkomponujesz wideo na początku, w trakcie lub na końcu lekcji. Uważasz, że osobne lekcje filmowe to jest TO? W zeszycie ćwiczeń każdy uczeń znajdzie gotowe arkusze pracy z filmami - bez potrzeby kreowania!

Focus Second Edition to sprawdzone rozwiązania dostosowane do potrzeb polskich uczniów i gwarantujące wymierne efekty nauki, procentujące na sprawdzianach i egzaminie maturalnym. Nowość! Lekcja Use of English w każdym rozdziale już od poziomu 2, ramki Focus On Words w lekcjach Vocabulary, Listening i Reading zwracające uwagę na kluczowe słownictwo, dwustronicowa lekcja na pisanie w każdym rozdziale już od poziomu 2.

Focus Second Edition 4. Podręcznik + kod (Digital Resources + Interactive eBook) Pack pochodzi z wydawnictwa Pearson Longman. Pomaga w nauce języka angielskiego.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Focus Second Edition 4. Podręcznik + kod (Digital Resources + Interactive eBook) Pack

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.1/5 ( 7 ocen )
 • 5
  2
 • 4
  4
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Sandra

ilość recenzji:39457

11-03-2022 14:31

Super! Szybka dostawa! Wszystko się zgadza. Polecam!

Czy recenzja była pomocna?

Ok

ilość recenzji:39457

15-11-2021 09:15

Polecam!!! Świetny podręcznik.

Czy recenzja była pomocna?