Ściąga dla liceum i technikum. Część 3. Młoda Polska, dwudziestolecie międzywojenne - PRACA ZBIOROWA Greg - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Ściąga dla liceum i technikum. Część 3. Młoda Polska, dwudziestolecie międzywojenne

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Ściąga dla liceum i technikum. Część 3. Młoda Polska, dwudziestolecie międzywojenne, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Książka zgodna z nową podstawą programową (od 2019/2020)!
Nowa Ściąga jest przeznaczona dla wszystkich uczniów, którzy rozpoczynają naukę w szkole średniej po najnowszej reformie systemu edukacji.
Obejmuje wszystkie lektury obowiązujące z zakresu podstawowego, które będą wymagane na sprawdzianach oraz na maturze z języka polskiego. Każda z lektur została dokładnie omówiona, zawiera streszczenia i problematykę, spis bohaterów, a całość uzupełniają notki biograficzne autorów. Ponadto zamieszczono w niej analizy i interpretacje wymaganych na języku polskim wierszy oraz omówiono cechy charakterystyczne każdej epoki literackiej. W części trzeciej omówiono epoki: Młoda Polska i Dwudziestolecie międzywojenne.
Książka napisana została przystępnym, zrozumiałym językiem, nie ma w niej niepotrzebnych, ponadprogramowych treści. Będzie doskonałą pomocą przed odpowiedzią, sprawdzianem i egzaminem maturalnym w nowej szkole średniej.
Nowoczesna i przejrzysta szata graficzna ułatwi zapamiętywanie!
Polecamy!

Ściąga dla liceum i technikum. Część 3. Młoda Polska, dwudziestolecie międzywojenne po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa Greg. Dedykowany jest do: Ściągi / Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce. Ściąga dla liceum i technikum. Część 3. Młoda Polska, dwudziestolecie międzywojenne jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Ściąga dla liceum i technikum. Część 3. Młoda Polska, dwudziestolecie międzywojenne, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.